nasze e-sklepy:
Stoły bankietowe ECONOMIC Linia ekonomiczna

Stoły bankietowe Dora to najtańsza seria, przeznaczona do ciężkiego użytkowania. Stoły oferujemy w różnych wymiarach i 3 dostępnych kolorach blatów.

Stoły bankietowe STANDARD Linia standardowa

Stoły bankietowe z Linii Standardowej to modele oparte o opatentowany system składania Click - Clack gwarantujący niezawodność podczas intensywnego użytkowania bankietowego. Wszystkie modele wykonujemy w ponad 100 dostępnych kolorach blatów oraz w szerokiej palecie dostępnych wymiarów.

Nieocenioną pomocą w czasie organizowania przyjęć, konferencji oraz innych uroczystości będą prezentowane w naszej ofercie stoły bankietowe. Pozwolą one zarówno elegancko zaprezentować serwowany poczęstunek, jak i wygodnie zasiąść do posiłku wszystkim zaproszonym gościom. Wśród naszych propozycji znajdzie się model odpowiedni do każdego zastosowania – meble posiadają różne rozmiary oraz kształty blatu. Również jego kolor wybrać można spośród kilkunastu dostępnych wariantów. Dzięki klasycznej formie, wysokiej estetyce wykonania i ponadczasowemu designowi nasze stoły na bankiet zawsze prezentują się elegancko i sprawdzają się w każdej sytuacji.

Stoły bankietowe – praktyczny i funkcjonalny dodatkowy blat

Przyjęcie z okazji pierwszej Komunii Świętej, wesele czy rocznica ślubu to doskonała okoliczność do zaproszenia gości. Najczęściej brak odpowiedniego wyposażenia oraz miejsca w mieszkaniu sprawiają, że tego typu imprezy urządzane są w restauracjach, hotelach lub na salach bankietowych. Meble, które oddajemy do dyspozycji naszych klientów, mogą z powodzeniem posłużyć jako wyposażenie lokali gastronomicznych. Są lekkie, więc można dowolnie je przestawiać, aby stworzyć aranżację, która odpowiadać będzie aktualnym potrzebom. W przypadku dodatkowych sprzętów kłopotliwe bywa również przechowywanie – nie każdy lokal dysponuje na tyle dużym magazynem, aby pomieścić dużą ilość mebli. Stoły bankietowe z naszej oferty będą doskonałym rozwiązaniem tych problemów. Po złożeniu nie zajmują dużo miejsca, a dodatkowo można je również sztaplować w bezpieczne i stabilne stosy, co ułatwi zarówno magazynowanie, jak i transport.

Poznaj elegancję i funkcjonalność stołów bankietowych

Nasze propozycje zawdzięczają swoją stabilność i wytrzymałość unikalnej konstrukcji. Lakierowany proszkowo, solidny metalowy stelaż pozwala na utrzymywanie dużych ciężarów i zapewnia meblom długoletnią żywotność. Mechanizm umożliwiający składanie mebli wyposażony został w stalowe sprężyny, które nawet po wielu latach użytkowania nie tracą trwałości. Nóżki posiadają unikatową regulację wysokości, która pomaga podczas ustawiania naszych stołów bankietowych na nierównych podłożach i zabezpiecza przed ich rysowaniem. Blaty wykonywane są z estetycznej płyty meblowej, która odporna jest na działanie niskich oraz wysokich temperatur i w prosty sposób można usunąć z niej wszelkie zabrudzenia. Podkreślić warto również wyjątkowy sposób wykończenia, dzięki któremu blaty nie tylko wyglądają bardzo atrakcyjnie, ale również zabezpieczone są przed dodatkowymi uszkodzeniami.

Składane stoły bankietowe są rozwiązaniem praktycznym i wygodnym. Doskonale sprawdzą się one jako wyposażenie restauracji, barów, stołówek oraz innych lokali gastronomicznych. Z powodzeniem można używać ich na co dzień lub też dostawiać w razie potrzeby. W naszej ofercie znalazły się wyjątkowe kolekcje, różniące się nie tylko konstrukcją, ale również stylem. Dzięki różnorodności prezentowanych modeli dopasowanie stołu bankietowego do okoliczności lub wystroju pomieszczenia nie będzie stanowiło problemu.

Jak działa system składania Click-Clack?
3
2
1
Sztaplowanie stołów
4

Złożenie stołów bankietowych i konferencyjnych umożliwia ich sztaplowanie, czyli układanie w stosy jeden na drugim. Funkcja ta pozwala zaoszczędzić bardzo dużo miejsca przy ich przechowywaniu oraz znacznie ułatwia ich przemieszczanie dedykowanymi wózkami. Stoły można sztaplować nawet do 25 sztuk. Złożona podstawa jest zupełnie płaska, co maksymalnie zwiększa stabilność sztapla stołów. Specjalne zabezpieczenia chronią blaty przed przypadkowym porysowaniem. Sztaplowanie stołów składanych to czysta wygoda wraz z oszczędnością miejsca.

Doskonale wykończone blaty

Blaty naszych stołów składanych obrabiamy na sterowanych cyfrowo, bardzo precyzyjnych piłach i okleinarkach nowej generacji. Idealne spasowanie obrzeża z płytą, jego polerowane krawędzie, a przede wszystkim trwała, szczelna spoina wykonana w technologii GLUE JET, gwarantują pierwszorzędną estetykę oraz wysoką trwałość produktu. Używamy renomowanych płyt laminowanych KRONOPOL oraz solidnych obrzeży PCV/ABS o grubości 2 mm, idealnie dopasowanych kolorystycznie. Takie wykończenie blatu jest bardzo eleganckie, trwałe i doskonale sprawdza się w praktyce.

5
Regulowane stopki
6

Każdy stół wyposażony jest w regulowane stopki umożliwiające dopasowanie go do nierównej podłogi. Stopki wykonane są ze specjalnego tworzywa wzbogaconego miękkim kauczukiem, zwiększającym odporność na uderzenia, a tym samym zabezpieczającego je przed pękaniem. Regulacja wysokości stołu możliwa jest w zakresie 0 – 15 mm. Produkowane przez nas stoły bankietowe i konferencyjne są bardzo stabilne, a możliwość regulacji wysunięcia stopki pozwala na pełne wykorzystanie tej cechy w praktyce.