nasze e-sklepy:

100 000 krzeseł w magazynie

50 000 krzeseł w magazynie
To, co najlepsze, powstaje z potrzeby. Mextra wpisuje się w tę regułę. Od lat obserwujemy funkcjonowanie branży hotelarskiej i gastronomicznej. Dostrzegamy, jak ważną rolę pełni tu wyposażenie. Dla dobrych wrażeń klientów, dla komfortu ich pracowników, dla oszczędności czasu i pieniędzy – tworzymy meble na miarę potrzeb. Projektowanie i dystrybucja produktów dla sektora HoReCa to nasza specjalność.

Członków naszego zespołu wyróżnia doświadczenie oraz ekspercka wiedza o meblach i oczekiwaniach klientów. Nasza obsługa jest na najwyższym poziomie, tak samo jak jakość naszych produktów. Trzon naszej oferty stanowią trzy marki, każda wyspecjalizowana w swojej dziedzinie.

Realizacja zamówienia

Realizacja zamówienia
Wiemy, że czas realizacji zamówienia jest kluczowy podczas dokonywania zakupów internetowych. Dlatego też oferujemy Państwu realizację zamówień nawet w 24h! Wykorzystując nowoczesne samochody dostawcze i ciężarowe, jesteśmy w stanie, w krótkim czasie dostarczyć do Państwa zamówiony towar.

Nasi kierowcy zapewniają punktualną dostawę i bezpieczeństwo przewożonego towaru.

Największy dostawca mebli
dla HoReCa w Polsce

Największy dostawca mebli dla HoReCa w Polsce
Nasze produkty spotkać można w wielu hotelach, kawiarniach, restauracjach, salach bankietowych i konferencyjnych. Co miesiąc dostarczamy nasz towar do 20 krajów Europy.

Nasze meble znajdziecie między innymi w: USA, Jordanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Kongo, Panamie, Islandii i Rosji. Posiadamy e-sklepy w 10 krajach Europy, m.in.: w Niemczech, Francji, Czechach, Słowacji, Litwie, Austrii i Hiszpanii.

Certyfikaty jakości

Certyfikaty jakości
Wiemy jak ważna dla klientów jest jakość produktów. Dlatego też oferowany przez nas asortyment poddawany jest testom wytrzymałości, czego odzwierciedleniem są posiadane certyfikaty.

Niemalże wszystkie nasze produkty spełniają normy:

  • PN-EN 15373:2010 – Wytrzymałość, wytrzymałość i bezpieczeństwo
  • PN-EN 1022:2007 – Meble do siedzenia - stabilności
  • PN-EN 16139:2013 - Wytrzymałość, trwałość i bezpieczeństwo - wymagania dotyczące siedzenia
  • PN-EN 1730:2002 – Stoły - testy wytrzymałości, trwałości i stabilności
  • PN-EN 15372:2016 – Meble - Wytrzymałość, trwałość i bezpieczeństwo - wymagania dotyczące stołów

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty przystosowane są do intensywnego użytkowania i podlegają gwarancji. Jej długość uzależniona jest o rodzaju i modelu produktu, a informację o jej długości znajdziecie Państwo w każdym produkcie.

Wszystkie szczegóły dotyczące gwarancji znajdziecie Państwo w
Ogólnych Warunkach Sprzedaży MEXTRA GROUP.

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja najniższych cen

Kupując nasze produkty masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość w najlepszej cenie! Nie musisz wierzyć nam na słowo – otrzymujesz Gwarancję Najniższej Ceny!

Gwarancja
  • Znalazłeś tańszą ofertę? Zadzwoń! 531 542 542
  • Jak możesz skorzystać z Gwarancji Najniższej Ceny?

Jeżeli znajdziesz tańszą ofertę na wybrany asortyment, skontaktuj się z Działem Handlowym pod numerem telefonu 531 542 542 lub 77 483 70 70. Porównując te same produkty gwarantujemy, że nasza oferta będzie tańsza!

Bezpłatne próbki

Bezpłatne próbki
Jesteśmy pewni jakości swoich produktów, dlatego klientom hurtowym umożliwiamy zamówienie zupełnie darmowej usługi wysyłki bezpłatnej próbki.

Wysyłka próbek obejmuje zarówno pełnowartościowe produkty jak również wzorniki tkanin i tapicerek, czy próbniki kolorystyczne ram i blatów. Dzięki możliwości obejrzenia produktów na żywo ich wybór podczas zakupów internetowych będzie znacznie łatwiejszy.

Szybki kontakt

Szybki kontakt
Zapraszamy:
Poniedziałek - Piątek
8.30 - 16.30
Mextra
PL 47-225 Kędzierzyn-Koźle
ul. Szkolna 15