nasze e-sklepy:

Krzesła ślubne Chiavari Tiffany

Krzesła ślubne Chiavari drewniane

Krzesła ślubne Chiavari Fiorini

Krzesła ślubne Chiavari Napoleon

Krzesła ślubne Chiavari Plus

Krzesła ślubne Krzesła dla Pary Młodej

Krzesła ślubne to nieodłączny element każdego domu weselnego czy sali bankietowej zajmującej się organizacją przyjęć weselnych. Pozwalają one dodatkowo podkreślić charakter wnętrza, dodatkowo je dekorując przy czym nadal stanowią praktyczne i wygodne krzesła, które z powodzeniem posłużą nawet na kilkunastogodzinnych przyjęciach. Sprawdź jak wygląda nasza oferta krzeseł ślubnych i wybierz model dla siebie!

Najpopularniejsze krzesła ślubne świata

Najpopularniejszym krzesłem ślubnym świata jest krzesło Chiavari. Jego historia sięga początku XIX wieku, a nazwę zawdzięcza włoskiemu miastu w którym powstało. Pierwsze krzesła typu Chiavari zostały wyprodukowane w małym warsztacie, który z biegiem czasu stał się wielką światową marką. Od tego czasu krzesła Chiavari wciąż zyskują na popularności i obecnie na rynku są dostępne w wielu formach i materiałach wykonania. Nasza oferta krzeseł Chiavari podzielona jest na kilka modeli - Chiavari Tiffany, które oferujemy w klasycznej formie, nawiązującej do pierwotnego kształtu krzesła ślubnego Chiavari, wykonane z dwóch różnych materiałów: polipropylenu i drewna. Do tego w naszej ofercie znajdziecie Państwo również modele: Chiavari Napoleon, Chiavari Fiorini oraz Chiavari Plus.

Dobierz kolor do każdego wnętrza!

Nasze krzesła ślubne dostępne są w nawet 8 kolorach co pozwoli na dopasowanie ich do niemal każdego wnętrza. Wśród dostępnej palety kolorów znajdują się uniwersalne, takie jak biały, perłowy czy beżowy, aż po wyraziste takie jak czarny, złoty czy srebrny. Szeroka dostępność kolorów pozwoli na zaopatrzenie w model idealnie wpisujący się w wystrój posiadanej sali weselnej, idealnie podkreślając jej charakter i uzupełniając w wygodne meble do siedzenia dla gości.

Postaw na krzesła dla Pary Młodej!

Jako, że ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w całym życiu należy pomóc Parze Młodej zachować ten dzień w jak najlepszych wspomnieniach. Wystrój sali to jedna kwestia, ustalana na długo przed organizowanym weselem. Na tym etapie rezerwacji sali warto ustalić również z Parą Młodą w jaki sposób chcieliby wyróżnić swój stół na tle innych, przewidzianych dla gości. W tym celu świetnie sprawdzą się krzesła dla Pary Młodej, które idealnie sprawdzą się przy głównym stole. Ich konstrukcja oraz dostępne wersje kolorystyczne pozwolą dobrać idealny model do posiadanych już krzeseł ślubnych tak aby powstał z nich zestaw.