nasze e-sklepy:
Zestawy piwne WOODY STRONG mextra

Zestawy piwne i komplety do restauracji i ogródków piwnych

Zestawy piwne to produkty znane na całym świecie ze swojego uniwersalnego zastosowania i niezwykłej wytrzymałości. Oferowane przez nas zestawy WOODY STRONG dostępne są w trzech najpopularniejszych wymiarach.

TABELA WYMIARÓW

WOODY STRONG 180x50 cm
 • Wymiary stołu:
  180x50x77,5 cm
 • Wymiary ławki:
  180x25x47 cm
 • Grubość blatu:
  26 mm
 • Grubość siedziska:
  28 mm
WOODY STRONG 220x50 cm
 • Wymiary stołu:
  220x50x77,5 cm
 • Wymiary ławki:
  220x25x47 cm
 • Grubość blatu:
  26 mm
 • Grubość siedziska:
  28 mm
WOODY STRONG 220x70 cm
 • Wymiary stołu:
  220x70x77,5 cm
 • Wymiary ławki:
  220x25x47 cm
 • Grubość blatu:
  26 mm
 • Grubość siedziska:
  28 mm
Zestawy piwne WOODY STRONG
mextra mextra mextra mextra

Wykonane z sezonowego drewna sosnowego podlegającego leżakowaniu Long Rest, lakierowanego 3-warstwowo przy użyciu lakieru UV, dzięki czemu zachowują swój naturalny wygląd. Drewno sosnowe szlifowane maszynowo zapewnia brak drzazg - a co za tym idzie, bezpieczeństwo użytkowania. Wypadające sęki są usuwane, natomiast przestrzeń po nich jest flekowana. Pozwala to na zwiększenie wytrzymałości desek oraz zapobiega wypadaniu sęków podczas użytkowania.

Do produkcji stelaży użyto wytrzymałych kątownikow o grubości 3mm, które poddano malowaniu proszkowemu z zastosowaniem pokładu, co zwiększa jego odproność na warunki atmosferyczne.

Dzięki zastosowaniu specjalnych dystansów do sztaplowaniam, zestawy piwne WOODY STRONG można układać w stosy bez ryzyka uszkodzenia blatów. W takiej formie zestawy zajmują mało miejsca podczas przechowywania. Na powierzchni 1,1m2 zmieści się 15 zestawów piwnych o wymiarach 220x50cm [h=2,25 m].

Naturalnie-mocne

Ogrodowe zestawy piwne to bez wątpienia najczęściej wybierane produkty przy urządzaniu ogródków piwnych. Każdy z nas zna te kojarzące się z miłymi spotkaniami na świeżym powietrzu meble. Komplety piwne są chętnie wykorzystywane w barach i pubach wszelkiego rodzaju, a także podczas organizowania imprez plenerowych - zarówno tych komercyjnych, jak i prywatnych, w zaciszach ogrodów. Każdy zestaw piwny WOODY STRONG składa się z podłużnego stołu i dwóch dopasowanych ławek. Taka konstrukcja sprawia, że mebel jest niesamowicie praktyczny - zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni, dużo miejsca na rozstawienie potraw i napojów oraz wygodną przestrzeń do siedzenia. Nasze komplety piwne znane są na całym świecie ze swojego uniwersalnego zastosowania i niezwykłej wytrzymałości, która wynika z użytych w produkcji materiałów i technologii. Aby umożliwić dobór odpowiedniego mebla do każdej przestrzeni, oferujemy zestawy WOODY STRONG w najpopularniejszych wariantach wymiarów: 220 x 50 cm oraz 220 x 70 cm. Teraz możesz dopasować parametry do niemal każdego wnętrza i nie tylko!

Ogrodowy zestaw piwny - klasyczna propozycja plenerowa

Wszyscy możemy się zgodzić, że komplety piwne to jeden z najbardziej rozpoznawalnych mebli plenerowych, który kojarzyć się może z miłymi chwilami spędzonymi na festiwalach, piknikach czy w nadmorskich barach. Ponadczasowe wzornictwo produktów pozostaje od lat bez zmian - właśnie ze względu na swoją bezkonkurencyjną funkcjonalność i wytrzymałość. Meble mają prosty, niestarzejący się wygląd i doskonale spełniają różne funkcje, ale przede wszystkim są bardzo praktyczne, zarówno podczas użytkowania, jak i przechowywania. Dlatego wielu właścicieli barów, restauracji oraz organizatorów eventów w plenerze każdego roku decyduje się właśnie na korzystanie z zestawów piwnych. A co konkretnie decyduje o wysokiej jakości kompletów piwnych WOODY STRONG? Niezwykła dbałość wykonania i wytrzymałość użytych tworzyw.

Komplety piwne - bezkonkurencyjna jakość wykonania i wytrzymałość

Każdy komplet piwny składa się ze stołu i dwóch ławek. Wszystkie nasze meble wykonane są z najwyższą dbałością z sezonowanego drewna sosnowego podlegającego leżakowaniu Long Rest. Dzięki procesowi lakierowania 3-warstwowego zachowują swój naturalny wygląd i są niezwykle trwałe. Szczególnie istotny jest także wykorzystywany w produkcji materiał oraz specjalna metoda obróbki. Drewno świerkowe poddane dokładnej obróbce i szlifowane maszynowo staje się niezwykle gładkie i zostaje pozbawione drzazg - a co za tym idzie, jest bezpieczne w użytkowaniu. W procesie obróbki wypadające sęki są usuwane, a przestrzeń po nich jest zabezpieczana poprzez flekowanie. Ta procedura dodatkowo zwiększa wytrzymałość desek oraz zapobiega ewentualnemu wypadaniu sęków podczas codziennego użytkowania.

Zestawy piwne - praktyczne wykorzystanie przestrzeni

Oprócz dbałości o każdy szczegół wykończenia drewnianych blatów, zadbano również o nienaganną obróbkę elementów metalowych. Do produkcji stelaży użyto wytrzymałych kątowników o grubości 3 mm, które poddano malowaniu proszkowemu z zastosowaniem podkładu. Dzięki temu specjalistycznemu zabiegowi metalowe detale zachowują wysoką odporność na wszelkie warunki atmosferyczne.

Zastosowanie specjalnych dystansów do sztaplowania umożliwia dodatkowo układanie zestawów piwnych WOODY STRONG w stosy, bez ryzyka uszkodzenia drewnianych blatów. Ten bezkonkurencyjny atut jest niezwykle przydatny przy przechowywaniu i optymalnym wykorzystaniu przestrzeni magazynowej. W złożonej formie zestawy zajmują minimalną ilość miejsca podczas przechowywania. Nawet na małej powierzchni zmieści się aż kilkanaście zestawów piwnych! Praktyczne wykorzystanie dostępnego miejsca magazynowego? Tak to się robi!

Zestawy piwne i komplety do restauracji i ogródków piwnych