Krzesła Bankietowe

Nie wszystkie krzesła są takie same. Wybierz linie krzeseł dla siebie


 
 

 

Czy wiesz, że...

Czyszczenie tapicerki
We wszystkich gotowych modelach naszych krzeseł zastosowaliśmy tapicerkę o podwyższonej odporności na ścieranie. Gęsty splot tapicerki powoduje że brud nie wnika w głąb tkaniny i w łatwy sposób możemy je czyścić najbardziej popularnymi środkami do czyszczenia tapicerek. Elementy tapicerowane w naszych krzesłach możemy potraktować proszkiem lub pianką do czyszczenia tapicerek.

Sztaplowanie
Krzesła bankietowe z linii Economic można sztaplować do 19 sztuk, natomiast w linii Standard i MAESTRO sztaplować można do 18. Sztaplowanie krzeseł daje niesamowity komfort w użytkowaniu, ponieważ na 1m2 możemy zmagazynować odpowiednio 76 i 72 sztuki krzeseł bankietowych. Sztaplowanie umożliwia przemieszczanie krzeseł w łatwy sposób, a dzięki naszym wózkom WK-1 lub WK-2 staję się to lekkie i komfortowe podczas pracy i konfigurowania krzeseł na sali.

Kupując u nas zyskujesz...

Na wszystkie meble bankietowe firma Mextra Group udziela gwarancji. W przypadku krzeseł z linii Economic i stołów Gerda gwarancja wynosi dwa lata. Natomiast w linii krzeseł Standard, Maestro i w stołach typu H-500, T-300, HK-800, K-200 oraz L-100 firma udziela trzy letniej gwarancji.

Potwierdzeniem trzy letniej gwarancji jest uzyskany przez firmę atest REMODEX przydzielany najlepszym produktom meblarskim. Atest REMODEX przydziela firma zewnętrzna która specjalizuje się w działalności badawczej na rzecz branży meblarskiej. Firma prowadziła kompleksowe badania potwierdzające jakość i bezpieczeństwo oferowanych wyrobów meblarskich.

Krzesła, stoły oraz tekstylia bankietowe dostarczamy własną flota pojazdów Mextra Group co wiąże się z bezpieczeństwem transportu i realizacją zamówienia na czas. Wykwalifikowani kierowcy dowiozą meble pod wskazany adres, w ustalonym wcześniej terminie. Umożliwiamy również odbiór osobisty mebli w naszych magazynach.

3 WARSTWOWE MALOWANIE
1

Trwałość powłoki lakierniczej ma decydujący wpływ na wygląd krzesła. W intensywnym użytkowaniu nie trudno o obicie nogi. Aby zredukować to ryzyko do minimum, w krzesłach bankietowych ALICANTE stosujemy trójwarstwowe malowanie ramy. Taka technologia daje nie tylko bardzo elegancki wygląd, ale i chroni lakier przed zarysowaniami.

DODATKOWA BELKA WZMACNIAJĄCA

Krzesła bankietowe muszą być wytrzymałe. Bezpośredni wpływ na to mają rodzaj i jakość użytych komponentów do ich produkcji. W MEXTRA standardowo używamy wysokiej jakości komponentów, a dla jeszcze lepszych efektów do krzeseł dodajemy specjalną – poprzeczną belkę wzmacniająca, która zdecydowanie wzmacnia konstrukcje krzesła, sprawiając że jest ono bardzo wytrzymałe. Mocna konstrukcja nie tylko wydłuża żywotność krzesła, ale i daje bezpieczeństwo dla Twoich gości.

3
SPRĘŻYSTE SIEDZISKO
3

W naszych krzesłach bankietowych stosujemy komfortowe i trwałe siedziska. Wykonujemy je z formowanej na gorąco pianki poliuretanowej, która nie osiada pozostając trwale wysoka i sprężysta. Jakość pianki wpływa również na trwałość tapicerki siedziska, utrzymując ją stale napiętą, bez narażenia jej na przetarcia. Takie siedzisko jest również bardzo wygodne sprawiając, że nawet wielogodzinne siedzenie jest przyjemne.