nasze e-sklepy:

Tekstylia bankietowe

Poznaj naszą ofertę tekstyliów bankietowych

Nasza szwalnia specjalizuje się w produkcji tekstyliów bankietowych, w tym głównie pokrowców na krzesła bankietowe, obrusów i falban.

Łącząc doświadczenie zespołu z możliwościami nowoczesnych maszyn, wytwarzamy produkty o bardzo wysokiej jakości, idealnie dopasowane do oferowanych mebli bankietowych.

Zapraszamy do poznania naszej dobrze skrojonej oferty. wybierz swój produkt

szwalnia
wybierz swój produkt

WŁASNA PRODUKCJA

Wykwalifikowany zespół Działu Tekstyliów realizuje setki zamówień rocznie, bez względu na to czy jest to zamówienie produktów z naszego katalogu, czy indywidualny projekt dla klienta.

wybierz swój produkt

NAJLEPSZE KOMPONENTY

Produkowane przez nas tekstylia wytwarzamy na bazie najlepszych gatunkowo komponentów, gwarantujących Państwu odpowiednią jakość, dostosowaną do warunków bankietowych.

wybierz swój produkt

SZYBKA REALIZACJA

Zapewniamy szybką realizację zamówień oraz gwarancję terminowości. Każde złożone u nas zamówienie dotrze zawsze na czas pod wskazany adres.

wybierz swój produkt

POLSKIE TKANINY

Współpracujemy z największymi polskimi producentami tkanin, których jakości jesteśmy pewni. Dzięki temu nasze tekstylia bankietowe są mocne i trwałe.

wybierz swój produkt

FACHOWE DORADZTWO

Każdego dnia dzielimy się z klientami naszym doświadczeniem. Razem z Państwem wybieramy najlepsze rozwiązania zarówno dla standardowych jak i indywidualnych zamówień.