Jesteśmy liderem na rynku mebli bankietowych w Polsce.

W relacjach z otoczeniem kładziemy duży nacisk na lojalność, rzetelność i partnerstwo. Tak samo podchodzimy do relacji z naszymi pracownikami, którym zapewniamy atrakcyjne warunki zatrudnienia i stałą możliwość rozwoju zawodowego.

Naszym pracownikom oferujemy liczne szkolenia oraz wsparcie coachingowe. Jesteśmy zespołem utalentowanych entuzjastów, stale podnoszących swoje kwalifikacje. Poszukujemy ludzi z pasją, którzy chcą rozwijać się z nami tworząc markę, o której mówi się z dumą.

Dołącz do naszego zespołu, skontaktuj się z nami:
tel: +48 77 483 70 70 e-mail: rekrutacja@mextragroup.pl
Agile-Functional-Team

MEXTRA GROUP w związku z rozwojem Działu Handlowego zatrudni dwie osoby na stanowiska:

Specjalistę ds. Sprzedaży ( zapewniamy szkolenia )
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Specjalistę ds. Sprzedaży Eksportowej ( zapewniamy szkolenia )

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji i dystrybucji mebli bankietowych. Nasze produkty są znane w całej Polsce oraz większości krajów Europy.W relacjach z otoczeniem kładziemy duży nacisk na lojalność, rzetelność i partnerstwo. Tak samo podchodzimy do relacji z naszymi pracownikami, którym zapewniamy atrakcyjne warunki zatrudnienia i stałą możliwość rozwoju zawodowego.

Główne zadania na stanowisku:
  • obsługa klienta / sprzedaż produktów firmy na podstawie otrzymanych zapytań (mail, telefon)
  • dbanie o pozytywne relacje biznesowe
  • prowadzenie negocjacji oraz tworzenie ofert handlowych na podstawie gotowych narzędzi handlowych
  • sprzedaż zgodna z polityką handlową firmy

Od idealnego kandydata wymagamy:
  • doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej oraz łatwości nawiązywania kontaktów handlowych
  • umiejętności pracy w zespole
  • zapału do pracy i chęci rozwijania swoich kompetencji
  • do sprzedaży eksportowej wymagamy znajomości języka angielskiego, znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • wdrożenie i szkolenia z technik handlowych
  • pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • telefon służbowy, komputer
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonanej pracy
  • bardzo dobre warunki pracy
  • szkolenia, rozwój kompetencji miękkich i twardych

Wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy w naszej firmie zapraszamy do wysłania aplikacji na adres: rekrutacja@mextra.pl