nasze e-sklepy:
polska firma
MEXTRA Sp. z o.o. (dawniej Mextra Group S.C.)
PL 47-225 Kędzierzyn-Koźle, ul. Szkolna 15
NIP: PL 7543039263,    REGON: 160393892
Infolinia: +48 531 542 542
polska firma

Zapraszamy Państwa do kontaktu:

Dział Sprzedaży B2C Sprzedaż Krajowa
Sprzedaż Eksportowa
Jarosław
Jarosław

Dyrektor Sprzedaży B2C / Dyrektor Marketingu

Dominika
Dominika

Kierownik Sprzedaży

dominika@mextra.pl

Barbara
Barbara

Kierownik Oddziału

barbara@mextra.pl

Ewa
Ewa

Starszy specjalista ds. sprzedaży

ewa@mextra.pl

Bartosz
Bartosz

Starszy Specialista ds. Sprzedaży

bartek@mextra.pl

Maja
Maja

Specjalista ds. Sprzedaży

maja@mextra.pl

Jarosław
Jarosław

Specjalista ds. Sprzedaży

jarek.g@mextra.pl

Dominika
Dominika

Specjalista ds. Sprzedaży

d.kampa@mextra.pl

Magdalena
Magdalena

Area Sales Specialist (French market)

mm@mextra.pl

Magdalena
Magdalena

Junior Export Sales Specialist

m.auer@mextra.pl

Karolina
Karolina

Area Sales Specialist (Spain market)

k.dziuk@mextra.pl

Dział Sprzedaży B2B Sprzedaż Krajowa
Sprzedaż Eksportowa
Kontakt do działu: b2b@mextra.pl
Dominik
Dominik

Dyrektor Sprzedaży B2B / Dyrektor Importu

dominik@mextra.pl

Bartosz
Bartosz

B2B Sales Manager / Kierownik Sprzedaży B2B

bartosz@mextra.pl

Robert
Robert

B2B Sales Representative

robert@mextra.pl

Daniel
Daniel

Brand Manager (Mextra School)

daniel@mextra.pl

Dział Marketingu
Kontakt do działu: marketing@mextra.pl
Magda
Magda

Z-ca Dyrektora Marketingu

magda@mextra.pl

Agnieszka
Agnieszka

Starszy Specialista ds. marketingu

agnieszka@mextra.pl

Piotr
Piotr

Specjalista ds. Marketingu

po@mextra.pl

Katarzyna
Katarzyna

Grafik

kn@mextra.pl

Rafał
Rafał

Grafik

rafal@mextra.pl

Adam
Adam

Web Master

adam@mextra.pl

Dział Importu
Kontakt do działu: import@mextra.pl
Katarzyna
Katarzyna

Import Specialist

katarzyna@mextra.pl

Dział Realizacji Zamówień
Natalia
Natalia

Dyrektor Operacyjny

natalia@mextra.pl

Ewelina
Ewelina

Specjalista ds. Obsługi Klienta

ewelina@mextra.pl

Paulina
Paulina

Specjalista ds. Obsługi Klienta

paulina@mextra.pl

Magdalena
Magdalena

Specjalista ds. Obsługi Klienta

md@mextra.pl

Sandra
Sandra

Specjalista ds. Zakupów i Planowania Produkcji

sandra@mextra.pl

Wiktoria
Wiktoria

Specjalista ds. Obsługi Klienta

wiktoria@mextra.pl

Monika
Monika

Specjalista ds. rozliczeń

monika@mextra.pl

Jolanta
Jolanta

Specjalista ds. Realizacji Zamówień

jolanta@mextra.pl

Magdalena
Magdalena

Specjalista ds. Realizacji Zamówień

m.gorecka@mextra.pl

Małgorzata
Małgorzata

Specjalista ds. Planowania Produkcji

m.zabrzuch@mextra.pl

Dział Logistyki
Kontakt do działu: import@mextra.pl
Adam
Adam

Kierownik Logistyki

a.baran@mextra.pl

Filip
Filip

Specjalista ds. Logistyki

filip@mextra.pl

Paweł
Paweł

Logistyk

pawel@mextra.pl

Księgowość
Kontakt do działu: ksiegowosc@mextra.pl
Ewa
Ewa

Główna Księgowa

Anna
Anna

Księgowa

anna@mextra.pl

Anna
Anna

Księgowa

ab@mextra.pl

Patrycja
Patrycja

Asystent ds. księgowości

ab@mextra.pl

Łukasz
Łukasz

Księgowy

lukasz@mextra.pl

Dział Magazynu i Produkcji
Kontakt do działu: magazyn@mextra.pl
Roman
Roman

Dyrektor Produkcji i Magazynów

roman@mextra.pl

Sebastian
Sebastian

Koordynator ds produkcji

sebastian@mextra.pl

Marek
Marek

Brygadzista

marek@mextra.pl

Rafał
Rafał

Brygadzista

r.zemla@mextra.pl

Wioleta
Wioleta

Koordynator biura magazynu

k.jakosci@mextra.pl

Szwalnia
Kontakt do działu: szwalnia@mextra.pl
Bożena
Bożena

Kierownik Szwalni

szwalnia@mextra.pl

Ewa
Ewa

Zastępca Kierownika Szwalni

szwalnia@mextra.pl