MEXTRA GROUP Spółka Cywilna
Producent Mebli Bankietowych
PL 47-225 Kędzierzyn-Koźle, ul. Szkolna 15
NIP: PL 7543039263,    REGON: 160393892
Telefon: 77 483 70 70
Infolinia: 531 542 542

Zapraszamy Państwa do kontaktu:

Wyślij zapytanie do działu handlowego
lub zadzwoń
Dział Handlowy
/ Sprzedaż Krajowa
/ Sprzedaż Eksportowa
Kontakt do działu:
biuro@mextra.pl
export@mextra.pl
Jarosław

Dyrektor Handlowy

Magdalena

Kierownik Sprzedaży

magda@mextra.pl

Ewa

Lider Zespołu Sprzedaży Krajowej

ewa@mextra.pl

Dominika

Export Team Leader

dominika@mextra.pl

Dominik

Specjalista ds. Produktu

dominik@mextra.pl

Bartosz

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

bartek@mextra.pl

Jarosław

Specjalista ds. Sprzedaży

jarek.g@mextra.pl

Barbara

Specjalista ds. Sprzedaży

barbara@mextra.pl

Maja

Specjalista ds. Sprzedaży

maja@vast.pl

Bartosz

Export Sales Representative

bartosz@mextra.pl

Robert

Export Sales Specialist

robert@mextra.pl

Dział Obsługi Klienta
Kontakt do działu:
dok@mextra.pl
reklamacje@mextra.pl
Natalia

Kierownik Działu Obsługi Klienta

natalia@mextra.pl

Filip

Specjalista ds. Logistyki

filip@mextra.pl

Joanna

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Reklamacji

joanna@mextra.pl

Ewelina

Specjalista ds. Obsługi Klienta

ewelina@mextra.pl

Dział Produkcji i Magazynu
Jan

Szef Magazynów i Produkcji

janek@mextra.pl

Przemysław

Kierownik Magazynu

przemek@mextra.pl

Marek

Koordynator Magazynu

marek@mextra.pl

Aleksander

Koordynator Produkcji


Szwalnia
Kontakt do działu:
szwalnia@mextra.pl
Bożena

Kierownik Szwalni

szwalnia@mextra.pl

Ewa

Z-ca Kierownika Szwalni

szwalnia@mextra.pl

Księgowość
Kontakt do działu:
ksiegowosc@mextra.pl
Izabela

Główna Księgowa

ksiegowosc@mextra.pl

Anna

Księgowa

anna@mextra.pl

Dział Rozwoju
Kontakt do działu:
marketing@mextra.pl
Agnieszka

Kierownik Działu Rozwoju

agnieszka@mextra.pl

Natalia

Specjalista ds. Rozwoju

natalia.s@mextra.pl

pewpew