MEXTRA GROUP Spółka Cywilna
Producent Mebli Bankietowych
PL 47-225 Kędzierzyn-Koźle, ul. Szkolna 15
NIP: PL 7543039263,    REGON: 160393892
Telefon: 77 483 70 70
Infolinia: 531 542 542

Zapraszamy Państwa do kontaktu:

Wyślij zapytanie do działu handlowego
lub zadzwoń
Dział Handlowy
/ Sprzedaż Krajowa
/ Sprzedaż Eksportowa
Kontakt do działu:
biuro@mextra.pl
export@mextra.pl
Jarosław Kołodziejczyk

Dyrektor Handlowy

jarek@mextra.pl

Magdalena Połeć

Kierownik Sprzedaży

+48 790 259 301
magda@mextra.pl

Ewa Hałas

Lider Zespołu Sprzedaży Krajowej

+48 691 901 662
ewa@mextra.pl

Dominika Łyczkowska

Export Team Leader

+48 733 443 123
dominika@mextra.pl

Dominik Szmidt

Specjalista ds. Produktu

+48 720 820 314
dominik@mextra.pl

Mateusz Sawicki

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

+48 531 522 886
mateusz@mextra.pl

Bartosz Deresiewicz

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

+48 731 277 700
bartek@mextra.pl

Jarosław Gorywoda

Specjalista ds. Sprzedaży

+48 731 814 814
jarek.g@mextra.pl

Barbara Szmidt

Specjalista ds. Sprzedaży

+48 730 010 695
barbara@mextra.pl

Maja Samson

Specjalista ds. Sprzedaży

+48 733 075 038
maja@vast.pl

Bartosz Dużak

Export Sales Specialist

+48 731 315 518
bartosz@mextra.pl

Robert Machura

Export Sales Specialist

+48 731 315 911
robert@mextra.pl

Dział Obsługi Klienta
Kontakt do działu:
dok@mextra.pl
reklamacje@mextra.pl
Natalia Skorecka

Kierownik Działu Obsługi Klienta

+48 731 177 490
natalia@mextra.pl

Filip Kubiak

Specjalista ds. Logistyki

+48 795 006 406
filip@mextra.pl

Joanna Fliegel

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Reklamacji

+48 730 055 805
joanna@mextra.pl

Ewelina Czarnecka

Specjalista ds. Obsługi Klienta

+48 720 810 118
ewelina@mextra.pl

Dział Produkcji i Magazynu
Jan Burzan

Szef Magazynów i Produkcji

+48 77 483 70 70
janek@mextra.pl

Przemysław Salitra

Kierownik Magazynu

+48 77 483 70 70
przemek@mextra.pl

Marek Budziar

Koordynator Magazynu

+48 77 483 70 70
magazyn@mextra.pl

Aleksander Świder

Koordynator Produkcji

+48 77 483 70 70
magazyn@mextra.pl

Szwalnia
Kontakt do działu:
szwalnia@mextra.pl
Bożena Liszka

Kierownik Szwalni

+48 77 483 70 70
szwalnia@mextra.pl

Ewa Skowronek

Z-ca Kierownika Szwalni

+48 77 483 70 70
szwalnia@mextra.pl

Księgowość
Kontakt do działu:
ksiegowosc@mextra.pl
Izabela Daniel

Główna Księgowa

+48 77 483 70 70
ksiegowosc@mextra.pl

Anna Strojek

Księgowa

+48 77 483 70 70
anna@mextra.pl

Dział Rozwoju Sprzedaży
Kontakt do działu:
marketing@mextra.pl
Jerzy Sitek

Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży

+48 733 963 123
jerzy@mextra.pl

Agnieszka Samsonowicz

Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży

+48 731 177 800
agnieszka@mextra.pl

pewpew