nasze e-sklepy:

Są niezbędnym elementem wyposażenia firm zajmujących się profesjonalną organizacją oraz obsługą różnego typu eventów. Stoły cateringowe dostępne w naszej ofercie doskonale sprawdzą się podczas imprez na kilkanaście, kilkadziesiąt czy nawet kilkaset osób! Dopasowując ich liczbę i wielkość do liczby zaproszonych gości z łatwością zrealizujesz każde zlecenie, a następnego dnia kolejne.

Posiadając je na własność, szybko przygotujesz dowolny event!

Stoły cateringowe nie tylko dla organizatorów imprez

Stanowią one również doskonałe zaplecze dla hoteli, restauracji czy też firm, które nie każdego dnia organizują przyjęcia na większą liczbę osób. W przeciwieństwie do klasycznych rozwiązań stoły cateringowe są idealne do okazjonalnych zastosowań. Schowane nie będą zajmować przestrzeni, która na co dzień może być wykorzystywana w zupełnie inny sposób.

Warto zainwestować w przynajmniej jeden produkt lub kilka jego sztuk i być gotowym w każdej chwili wygodnie ugościć swoich klientów lub pracowników.

Stoły cateringowe na każdą okazję

W naszej ofercie dostępne są modele w różnych rozmiarach - prostokątne oraz okrągłe. Mnogość rozwiązań pozwala dopasować je do różnych rodzajów oraz stylów eventów. Możliwe jest przygotowanie zarówno szwedzkiego stołu, jak również eleganckiego wesela, balu karnawałowego lub też bankietu. Z pomocą proponowanych przez nas stołów cateringowych przygotujesz ponadto:

Poza tym odpowiednio wysokie modele koktajlowe pozwolą natomiast zorganizować coraz popularniejsze aperitify czy nieco dłuższe przyjęcia na stojąco.

W zależności od okazji wystarczy dobrać odpowiedni kształt oraz wielkość blatu, a także przygotować odpowiednie nakrycie lub całkowicie z niego zrezygnować.

Estetyczne i wytrzymałe stoły cateringowe

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że podczas różnego typu eventów liczy się nie tylko dopasowana ilość przestrzeni dla każdego gościa, który zasiądzie przy stole cateringowym. Ważna jest również ich estetyka oraz solidne wykonanie.

Wśród oferowanych przez nas modeli znajdziesz rozwiązania z klasycznie białym blatem, jak również w kolorze czarnym, a nawet migdałowym. Wykonanie blatów z polietylenu HDPE zapewnia ponadto ich:

Wszystkie proponowane modele są niezwykle proste w utrzymaniu. W przypadku klasycznych zabrudzeń wystarczy umyć je dowolnym środkiem czyszczącym lub dezynfekującym.

Dodatkowym atutem jest zapewniająca stabilność rama, która dzięki malowaniu proszkowemu wykazuje także dużą odporność na rdzę. Zakończenie jej gumowymi nóżkami stanowi zabezpieczenie przed porysowaniem podłogi, a także minimalizuje hałas przy przesuwaniu.

Nawet 20% mniej zajmowanego miejsca po złożeniu!

Niektóre spośród oferowanych przez nas stołów cateringowych wykonane zostały w oparciu o innowacyjny system sztaplowania MAGNETIC. Pozwala on zaoszczędzić podczas ich transportu lub przechowywania nawet 20% więcej przestrzeni. System ten stanowi także dodatkowe zabezpieczenie przed przesuwaniem podczas przewożenia. Wybrane modele składają się natomiast do formy wygodnej walizki z rączką ułatwiającą przenoszenie.

Bez względu jednak na zastosowany system składania, każdy z dostępnych w ofercie modeli jest lekki i prosty w obsłudze. Składa się je i rozkłada szybko, bez najmniejszego problemu. Naprawdę trwały mechanizm pozwala na wielokrotne rozstawianie ich w kolejnych miejscach.

Zamów swoje nowe stoły cateringowe już dziś!

Estetyczne i solidne wykonanie to nie koniec zalet proponowanych przez nas stołów cateringowych. Wyróżnia je także bardzo przystępna cena, która czyni ich zakup jeszcze bardziej atrakcyjną inwestycją. Decydując się na zamówienie jednej czy też większej liczby sztuk tego samego lub różnych modeli z naszego sklepu, już wkrótce wypróbujesz ich atuty w praktyce.

Nie zwlekaj! Zapoznaj się z cechami poszczególnych modeli i wykorzystaj w pełni ich potencjał podczas następnych organizowanych przez Ciebie imprez lub eventów.