nasze e-sklepy:
ss
Mextra
www.c.mextra.plPolskie Krzesła Bankietowe
Polskie krzesła bankietowe MAESTRO to wyjątkowe krzesła do własnej konfiguracji. Proponując wybór MAESTRO, oddajemy Państwu możliwość stworzenia krzesła według własnych wymagań wizualnych. Klient projektuje, MEXTRA produkuje.
ss
meblecateringowe.pl
www.meblecateringowe.plNajwiększy magazyn mebli
cateringowych LIFETIME w Europie
Meblecateringowe.pl to marka firmy MEXTRA, wyłącznego dystrybutora amerykańskiej firmy LIFETIME w Polsce. Marka ta uzupełnia ofertę mebli bankietowych i konferencyjnych o rodzinę funkcjonalnych i lekkich mebli cateringowych – stołów i krzeseł bardzo dobrej jakości i w rewelacyjnych cenach.
ss
StolySkladane
www.stolyskladane.plProducent stołów składanych
Marka StołySkładane poświęcona jest w całości tematyce stołów bankietowych i konferencyjnych. W jednym miejscu znajdziecie Państwo wszystkie ważne informacje, dotyczące naszej oferty praktycznych stołów składanych w różnych kształtach i wymiarach.
tb
TaniBankiet
www.tanibankiet.pl Najtańsze meble bankietowe w Polsce
Marka TaniBankiet to najtańsze meble bankietowe w Polsce. Krzesła bankietowe HERMAN oraz stoły bankietowe GERDA i DORA w cenach, które spełnią oczekiwania oszczędnych klientów.
drewno
KrzeslaDrewniane
www.krzesladrewniane.plPolskie krzesła i stoły drewniane
Marka KrzesłaDrewniane oferuje wyłącznie sprawdzone, polskie krzesła i stoły drewniane. Polecamy te meble do restauracji, sal konferencyjnych i wszędzie tam, gdzie ważna jest trwałość i wytrzymałość mebli drewnianych.
28