nasze e-sklepy:
MEXTRA - Meble dla HoReCa
To, co najlepsze, powstaje z potrzeby.
Mextra wpisuje się w tę regułę. Od lat obserwujemy funkcjonowanie branży hotelarskiej i gastronomicznej. Dostrzegamy, jak ważną rolę pełni tu wyposażenie. Dla dobrych wrażeń klientów, dla komfortu ich pracowników, dla oszczędności czasu i pieniędzy – tworzymy meble na miarę potrzeb.
Projektowanie i dystrybucja produktów dla sektora HoReCa to nasza specjalność.
Członków naszego zespołu wyróżnia doświadczenie oraz ekspercka wiedza o meblach i oczekiwaniach klientów. Nasza obsługa jest na najwyższym poziomie, tak samo jak jakość naszych produktów. Trzon naszej oferty stanowią trzy marki, każda wyspecjalizowana w swojej dziedzinie.
Ludzie to podstawa naszej firmy...
Piotr Domiański

Dyrektor Zarządzający Współwłaściciel Firmy

Ludzie to podstawa naszej firmy. To dzięki ich ciężkiej pracy i nastawieniu na cel nasza firma każdego roku wzrasta o kilkadziesiąt procent. Stworzyliśmy produkty, które podbijają rynki całej Europy. Jesteśmy polską firmą ze światowym potencjałem, dla której nadrzędnym celem jest zadowolenie każdego klienta.

Małgorzata Jaremko

Dyrektor Finansowy Współwłaściciel Firmy

Rzetelność to fundament naszej firmy. Dzięki temu, od początku działalności wyróżniamy się uczciwością wobec naszych klientów i dostawców. Pozwala nam to świadomie inwestować w rozwój firmy, nieustannie wzmacniając naszą pozycję rynkową

Jarosław Kołodziejczyk

Dyrektor Sprzedaży B2C /
Dyrektor Marketingu

Dominik Szmidt

Dyrektor Sprzedaży B2B /
Dyrektor Importu

Jan Burzan

Szef Transportu
i Produkcji Maestro

Roman Syguła

Szef Magazynu
i Produkcji

MEXTRA w liczbach

0

MÓWIMY AŻ W 8 JĘZYKACH:
polskim, angielskim,
czeskim, słowackim,
niemieckim, hiszpańskim,
rosyjskim i francuskim.

0

POSIADAMY SKLEPY W 10
KRAJACH EUROPY

0

LAT
DOŚWIADCZENIA W
BRANŻY HoReCa

0

CO MIESIĄC DOSTARCZAMY
NASZ TOWAR DO 20 KRAJÓW
EUROPY

0

ZREALIZOWALIŚMY
JUŻ PONAD 90 TYŚ.
ZAMÓWIEŃ

0

SPRZEDALIŚMY JUŻ PONAD
900 TYŚ. KRZESEŁ
Nasze meble docenili również Klienci z:
USA USA
JORDANIA JORDANIA
EMIRATY ARABSKIE EMIRATY ARABSKIE
KONGO KONGO
ISLANDIA ISLANDIA
ROSJA ROSJA
Nasze marki
logo mextra

Bankiet i Konferencja

Produkcja mebli do użytku bankietowego i konferencyjnego to jeden z ważniejszych obszarów działalności Mextra. Każdy z projektów tworzymy z myślą o ostatecznym wrażeniu użytkownika oraz intensywnej eksploatacji. Dzięki temu powstają wygodne krzesła i stoły bankietowe przystosowane do regularnego korzystania.
We współpracy z klientami stawiamy nie tylko na dobry produkt. Mamy świadomość, że jakość Twoich usług zależy od jakości naszych usług. Dlatego priorytetem jest dla nas terminowość. Dzięki własnemu transportowi każdemu z klientów dostarczamy je na czas. Rocznie realizujemy zamówienia dla ponad 5 000 obiektów w Polsce i za granicą.
logo vast

Kawiarnia i Restauracja

Pod szyldem Vast24 tworzymy i dostarczamy meble dla kawiarni, restauracji oraz barów. Jako że, z tego rodzaju wyposażenia korzystają bezpośrednio Twoi klienci – wyjątkowo istotne są bezpieczeństwo i wygoda. Dlatego dbamy o stabilność, lekkość i odpowiednie wyprofilowanie mebli.
Funkcjonalność i estetyka lokalu sprawiają, że chętniej się do niego wraca. Z tą myślą projektujemy solidne stoły, krzesła i blaty dla branży gastronomicznej. Bezpieczeństwo naszych produktów potwierdza m.in. Certyfikat Antybakteryjny.
logo mextra outdoor

Meble outdoorowe dla branży gastronomicznej i hotelarskiej

Wychodząc naprzeciw potrzebom branży HoReCa, w swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości meble outdoorowe. Zestawy piwne oraz krzesła do ogródków przy lokalach naszych klientów wyróżnia przede wszystkim trwałość. MEXTRA OUTDOOR to meble odporne na warunki atmosferyczne, które jednocześnie zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.
Wiemy, jak ważne jest dostosowanie jakości wykonania do przeznaczenia. Eksploatacja mebli w branży gastronomicznej osiąga o wiele wyższy poziom niż przy indywidualnym korzystaniu. Dlatego wyposażenie Mextra Outdoor zapewnia najwyższą wytrzymałość i przystosowane jest do różnych czynników.
Produkcja
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
Zaufali nam
Jakość naszych produktów rozwija się dzięki ciągłej analizie potrzeb poszczególnych branż. Od lat współpracujemy z właścicielami dużych sieci hotelowych, restauracji, kawiarni, sal bankietowych i konferencyjnych oraz firm cateringowych. Dzięki temu z bliska obserwujemy oczekiwania i wymogi dotyczące wyposażenia. To pozwala nam dostarczać coraz lepsze i trwalsze produkty.