MEXTRA współtworzy historię branży mebli bankietowych w Polsce…

Naszym celem jest tworzenie mebli, w których praktyczne rozwiązania łączą się z doskonałą jakością, zachowując przy tym najlepsze ceny na rynku. Od linii ekonomicznej krzeseł bankietowych, przez linię STANDARD, po prestiżową linię polskich krzeseł bankietowych MAESTRO – sukcesywnie realizujemy nasz cel, dzięki czemu możemy poszczycić się miejscem w czołówce europejskich dostawców mebli bankietowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych mebli bankietowych.
Zarząd i pracownicy firmy.
Zarząd:
Piotr Domiański

Dyrektor Zarządzający
Współwłaściciel Firmy

Ludzie to podstawa naszej firmy. To dzięki ich ciężkiej pracy i nastawieniu na cel nasza firma każdego roku wzrasta o kilkadziesiąt procent. Stworzyliśmy produkty, które podbijają rynki całej Europy. Jesteśmy polską firmą ze światowym potencjałem, dla której nadrzędnym celem jest zadowolenie każdego klienta.

Małgorzata Jaremko

Dyrektor Finansowy
Współwłaściciel Firmy

Rzetelność to fundament naszej firmy. Dzięki temu, od początku działalności wyróżniamy się uczciwością wobec naszych klientów i dostawców. Pozwala nam to świadomie inwestować w rozwój firmy, nieustannie wzmacniając naszą pozycję rynkową

Jarosław Kołodziejczyk

Dyrektor Handlowy
 

Handel napędza naszą firmę. Zespół handlowców sprzedaje regularnie nasze produkty do 20 krajów Europy, obsługując klientów w 11 językach. Każdego roku obsługujemy blisko 5 000 klientów, dokładając sobie tym samym kolejny szczebel doświadczenia, którym dzielimy się z nowymi klientami.

Jan Burzan

Szef Produkcji
 

Korzystając z nowoczesnych technologii produkcji i magazynowania osiągamy bardzo dobrą jakość przy zachowaniu odpowiedniej wydajności. Zespół, którym zarządzam gwarantuje naszym klientom najwyższą jakość i terminowość realizacji zamówień.

Eksport:
Każdego dnia własną flotą pojazdów dostarczamy meble bankietowe do klientów w całej Europie. Dzięki samochodom transportowym, realizujemy zamówienia nawet w 24h. Naszymi klientami są hotelarze i restauratorzy z ponad 20 krajów Europy, między innymi z Czech, Słowacji, Niemiec, Irlandii i Wielkiej Brytanii.

contact-ctr-range
Targi:

W relacjach z klientem cenimy wysoko kontakt bezpośredni. W 2018 roku obecni byliśmy na sześciu targach branżowych. Uczestniczyliśmy w największych imprezach wystawienniczych nie tylko w Polsce, ale również w Szwecji, Francji, Niemczech i Rosji.

 Targi:Miejsce:Termin:
eurogastro EUROGASTRO
23 Międzynarodowe Targi
Gastronomiczne

WORLDHOTEL
12 Międzynarodowe Targi
Wyposażenia Obiektów Noclegowych
PTAK WARSAW EXPO
Nadarzyn
27-29 marca
horeca HORECA/GASTROFOOD
27 Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO,
Kraków
20-22 listopada
horeca INTERGASTRA Messe Stuttgart
Stuttgart ,
Niemcy
15-19 lutego
eurogastro EUROGASTRO
24 Międzynarodowe Targi
Gastronomiczne

WORLDHOTEL
13 Międzynarodowe Targi
Wyposażenia Obiektów Noclegowych
PTAK WARSAW EXPO
Nadarzyn
25-27 marca
orgatec ORGATEC 2020
Trade Fair for the planning, installation and design of office & object
Koelnmesse,
Kolonia
Niemcy
27-31 października
Certyfikaty:
Dzięki wieloletniej pracy nad udoskonalaniem produktów i poziomem obsługi klienta możemy starać się o certyfikaty zewnętrznych firm. Są one potwierdzeniem wysokiej jakości, która cechuje naszą pracę i produkty.
Produkcja:
Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji wytrzymałych, sztaplowanych krzeseł i stołów bankietowych, dedykowanych do ciężkiego użytkowania bankietowego i konferencyjnego. Znamy się na meblach bankietowych – nieustannie doskonalimy je, wyznaczając nowe standardy w produkcji i wzornictwie, przeobrażając naszą pasję w znane krzesła bankietowe ALICANTE, stoły składane, krzesła drewniane czy też tekstylia bankietowe.
Zaufali nam:
Każdego roku wyposażamy ponad 5 000 obiektów w 20 krajach Europy. Nasze produkty spotkać można w wielu hotelach, restauracjach, salach bankietowych i konferencyjnych. Gwarantujemy stały, błyskawiczny dostęp do swoich produktów. Fakty mówią za siebie – 50 000 krzeseł bankietowych i ponad 10 000 stołów dostępnych „od ręki” wyróżnia nas od konkurencji. Każdego dnia własną flotą pojazdów dostarczamy meble bankietowe do klientów w całej Europie.
Dotacje UE:
MEXTRA GROUP Spółka Cywilna
Małgorzata Jaremko, Piotr Domiański

zrealizowała projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Wzrost konkurencyjności firmy MEXTRA poprzez realizację działań promocyjnych i eksportowych na rynkach zagranicznych”

Celem projektu jest zwiększenie sprzedaży na eksport poprzez promocję produktów marki MEXTRA na zagranicznych rynkach europejskich oraz na perspektywicznym rynku Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Wartość projektu: 557 674,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 388 275,00 PLN
„MEXTRA GROUP” Spółka Cywilna
Małgorzata Jaremko, Piotr Domiański

realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Wdrożenie nowoczesnych TIK typu B2B, B2E i B2C w firmie Mextra”.

Głównym celem projektu jest wdrożenie i zastosowanie w przedsiębiorstwie innowacji z zakresu technologii informacyjno – komunikacyjnych, w szczególności: nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych – B2B, rozwiązań wspomagających bieżącą działalność w przedsiębiorstwie – B2E, w relacjach pomiędzy przedsiębiorcą a klientami – B2C.


Wdrażane rozwiązania tym samym wpłyną na jakość obsługi klientów, kontrahentów i codzienną pracę wszystkich użytkowników korzystających z systemu.

Wartość projektu: 485 604,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 157 525,20 PLN

 

5