nasze e-sklepy:
Opinie naszych klientów
W tym miejscu zachęcamy Państwa do dzielenia się opiniami na temat naszej firmy, produktów czy jakości obsługi.
Każda opinia jest najlepszą oceną naszej pracy.


Podziel się z nami swoją opinią:

Oceń jakość:

   naszych produktów

   naszej obsługi

   warunków dostawy

Firma Mextra godna polecenia produkty zakupione bardzo dobrej jakości. Jestem zadowolona i dziękuję Pani Agnieszce Nowicz za profesjonalizm.

Opinia wystawiona przez Marzenna Mańkowska
Kupiłam krzesła MARCO kolor antracyt negra. Krzesła ładne, solidnie wykonane i wygodne. Jestem zadowolona i polecam. Bardzo miła, pomocna i profesjonalna obsługa. Szybka realizacja zamówienia.

Opinia wystawiona przez Renata D.
Szczerze polecam ze względu na jakość produktów. Pracownicy firmy są bardzo pomocni i zaangażowani, a kontakt bezproblemowy. Podejście pracowników bardzo profesjonalne. Krzesła które zakupiliśmy są najwyższej jakości.

Opinia wystawiona przez Mariusz
Szybka reakcja na zamówienie , wyśmienity kontakt i zaangażowanie w realizacje zamówienia a sam towar o obiecanej najwyższej jakości i na czas wraz ze stosownymi dokumentami ????

Opinia wystawiona przez Dębska
Serdecznie polecamy firmę Mextra. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupionych mebli (krzesła i stoły konferencyjne) i jakości obsługi.

Opinia wystawiona przez Mariola
Bardzo sprawnie przeprowadzony proces zakupu. Bezproblemowy odbiór własnym transportem. Wszystko zgodnie z ofertą.

Opinia wystawiona przez Dariusz Piechowiak
Zamówione stoły i krzesła są bardzo dobrze wykonane i wygodne w użytkowaniu. Jesteśmy także zadowoleni z bardzo dobrej obsługi. Serdecznie polecamy firmę Mextra.

Opinia wystawiona przez Mariola Rajszczak
Świetnie wykonane, stabilne i eleganckie krzesła w dobrej cenie. Polecamy!

Opinia wystawiona przez Dominik Bereta
Sprzęt najlepszej jakości. Profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo, terminowe dostawy. W pełni polecamy!!!

Opinia wystawiona przez Marta Wójcik
Firma Mextra działa fachowo i profesjonalnie, co jest ogromną zaletą dla takich klientów, jak ja i moja firma, gdyż pozwala w szybki i bezpieczny sposób dokonać zakupów. Będę bardzo gorąco polecał usługi firmy wszystkim znajomym z branży. Dziękujemy za współpracę.

Opinia wystawiona przez Pan Jerzy Andrzejewski
Firma Mextra działa fachowo i profesjonalnie, co jest ogromną zaletą dla takich klientów, jak ja i moja firma, gdyż pozwala w szybki i bezpieczny sposób dokonać zakupów. Będę bardzo gorąco polecał usługi firmy wszystkim znajomym z branży. Dziękujemy za współpracę.

Opinia wystawiona przez Pan Jerzy Andrzejewski
Wspaniałe krzesła i bardzo dobra obsługa klienta.

Opinia wystawiona przez Mr Osabuehien
Kupiliśmy w firmie Mextra tekstylia oraz stoły bankietowe. Produkty te są połączeniem praktycznych rozwiązań najwyższej jakości, zachowując przy tym najlepsze ceny na rynku. Brak nam słów, by wyrazić jak zadowoleni jesteśmy z zakupionych w firmie Mextra Group produktów, ale nie tylko. Wysoki poziom jakości obsługi klienta, dbałość o szczegóły - co bardzo doceniamy oraz kontakt z nami, zawsze odbywał się w przyjazny sposób zachowując przy tym profesjonalizm. Szczególną uwagę chcielibyśmy zwrócić na jakość obsługi klienta. Handlowcy są bardzo zaangażowani w sukces firmy, spełniając oczekiwania każdego klienta. Zdecydowanie będziemy klientem Mextra Group w przyszłości oraz będziemy szczerze polecać tę firmę innym klientom na Litwie.

Opinia wystawiona przez Pani Vilma Poškiené
Jako Ballymoe Development Centre jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu krzeseł firmy Mextra Group. Są bardzo wysokiej jakości, a takich potrzebujemy w naszym Centrum, ponieważ będziemy z nich często korzystać. Gdy weszliśmy na stronę internetową Mextra, byliśmy pod wrażeniem dbałości o każdy szczegół. Jest ona przejrzysta, a dzięki temu, iż mogliśmy powiększyć zdjęcie wybranego modelu krzesła...

Opinia wystawiona przez Pani Martina Swift
Współpraca z firmą Mextra to sama przyjemność. To wysokiej jakości produkty, fantastyczna obsługa klienta, szybka dostawa. Nie mam żadnych zastrzeżeń, polecam

Opinia wystawiona przez Pan Mantas Piekus
Współpracę z firmą Mextra Group s.c. nawiązaliśmy przy okazji otwarcia naszej nowej restauracji oraz sali szkoleniowo eventowej. Od samego początku współpraca z Mextra Group odbywała się na bardzo profesjonalnym poziomie. Pracownicy firmy wspierali nas fachowym doradztwem abyśmy mogli wybrać najlepszą dla nas opcje jakościową oraz cenową. Cały proces zamówienia jak i jego realizacja przebiegły bardzo sprawnie. możemy śmiało zarekomendować Mextra Group s.c. jako rzetelnego partnera biznesowego.

Opinia wystawiona przez Pani Małgorzata Pospieszna
Obsługę realizacji zamówienia oceniam bardzo pozytywnie. Krzesła zostały dostarczone w umówionym terminie i miejscu. Sam produkt wykonany jest solidnie, posiada walory estetyczne zgodne z moimi oczekiwaniami. Ponadto osobiście chciałem podkreślić sympatyczne i profesjonalne zachowanie handlowca podczas załatwiania transakcji.

Opinia wystawiona przez Pan Paweł Wachowiak
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą MEXTRA GROUP. Szczególnie pozytywnie oceniam obsługę, z którą się spotkałam. Kontakt z każdą osobą uczestniczącą w realizacji zamówienia był na najwyższym poziomie. Zamówienie spełniło nasze oczekiwania oraz zostało zrealizowane w ustalonym terminie.

Opinia wystawiona przez Pani Sylwia Zegarlińska
Bardzo łatwy kontakt z firmą, szybka i sprawna obsługa, profesjonalizm doradczy, bezproblemowa współpraca, jasno i precyzyjnie określone możliwości realizacji zamówienia, otwartość na sugestie oraz wymagania klienta. Towar dostarczony w umówionym terminie, we właściwej ilości, w zupełności spełniający wszystkie oczekiwania. Sprawdza się doskonale, robi niesamowite wrażenie i wyróżnia naszą salę weselną zaprojektowaną w stylu Glamour. Pokrowce na krzesła wprowadzają optyczny porządek i pełną harmonię, nie przesuwają się na krzesłach, cały czas wyglądają elegancko i schludnie, stąd moje kolejne zamówienie.

Opinia wystawiona przez Pani Jolanta Rudolf
Z przyjemnością informuję, że Hotel Campanile Nowy Targ - Zakopane współpracował z firmą MEXTRA GROUP SPÓŁKA CYWILNA w zakresie: - produkcji oraz dostarczenia krzeseł bankietowych - produkcji oraz dostarczenia stołów bankietowych Firma, dzięki cenom swoich towarów oraz łatwością w kontakcie, jest zauważalnym graczem na rynku. Dodatkowym atutem firmy jest możliwość otrzymania próbek, niemalże każdego asortymentu. cały transport, począwszy od wzorników, na właściwej dostawie skończywszy, jest bardzo dobrze zorganizowany pod względem logistycznym. Firma Mextra Group S.C. produkuje sprzęt najwyższej jakości, przy zachowaniu wszystkich ustalonych standardów. Pracownicy firmy mogą pochwalić się dużym zasobem wiedzy na temat swojej działalności. Wykazują się również niezwykłą chęcią pomocy na każdym etapie realizacji zamówienia. Oferta Mextra Group S.C. jest zdecydowanie godna polecenia. Dzięki dużemu pakietowi propozycji przedsiębiorstwo jest w stanie zaspkoić potrzeby każdego klienta.

Opinia wystawiona przez Pani Anna Kowalska
W imieniu Gościniec pod Młynem Turzany 25, 88-100 Inowrocław pragnę wyrazić satysfakcję ze współpracy z firmą MEXTRA GROUP S.C. Dostarczone nam produkty cechują się wysoką jakością, a wiedza na temat prezentowanych produktów stoi na bardzo wysokim poziomie. Życzliwi fachowcy chętnie udzielają przydatnych porad, a ogromnym udogodnieniem była pomoc w wyborze odpowiedniego produktu z przedstawionego asortymentu. Firma jest rzetelnym partnerem, służy fachowym doradztwem,a z powierzonych obowiązków wywiązuje się be zarzutu. Wysoko oceniamy profesjonalizm, organizację i terminowość usług świadczonych przez firmę MEXTRA GROUP S.C.

Opinia wystawiona przez Pani Agnieszka Witkowska
Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej, Kąśna Dolna 17, 33-190 ciężkowice, instytucja kultury Powiatu tarnowskiego, rekomenduje MEXTRA GROUP jako godnego polecenia partnera biznesowego. Przedmiotem współpracy pomiędzy stronami była realizacja zadania w ramach postępowania ofertowego pn. "Dostawa wyposażenia do letniej sali koncertowej - stodoły w kompleksie dworsko-parkowym I. J. Padarewskiego w Kąśnej Dolnej". Jesteśmy zadowoleni z obsługi i realizacji naszego zlecenia, z ogromną przyjemnością możemy polecić firmę MEXTRA GROUP, jako solidnego i wiarygodnego partnera, a dostarczone krzesła bankietowe cechowały się wysoką jakością. Transport przebiegł sprawnie i zgodnie z ustalonym terminem. Wiedza na temat rynku reprezentowana przez przedsiębiorstwo stoi na bardzo wysokim poziomie. Życzliwi fachowcy chętnie udzielają przydatnych porad. Ogromnym udogodnieniem była pomoc w wyborze odpowiedniego produktu z przedstawionego asortymentu. Szczególnie ważnym aspektem dla MEXTRA GROUP jest bardzo duża elastyczność, otwartość oraz zrozumienie naszych potrzeb oraz naszych gości odwiedzających i korzystających z oferty koncertowej Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej. Pełen profesjonalizm firmy zasługuje na naszą rekomendację następnym zleceniodawcom.

Opinia wystawiona przez Pan Łukasz Gaj
W imieniu Pijarskiego Przedszkola ul. Siekierowska 7, 00-709 Warszawa, pragnę wyrazić satysfakcję ze współpracy z firmą MEXTRA GROUP S.C. Dostarczone nam produkty cechują się wysoką jakością, a wiedza na temat prezentowanych produktów stoi na bardzo wysokim poziomie. Życzliwi fachowcy chętnie udzielają przydatnych porad, a ogromnym udogodnieniem była pomoc w wyborze odpowiedniego produktu z przedstawionego asortymentu. Firma jest rzetelnym partnerem, a z powierzonych obowiązków wywiązuje się bez zarzutu.

Opinia wystawiona przez o. Bogdan Dufaj
Gmina Nowa Ruda z siedzibą w Nowej Rudzie ul. Niepodległości 1, współpracowała z Mextra Group Producent Mebli Bankietowych z siedzibą w Opolu, ul. Zbożowa 23. Przedmiotem współpracy pomiędzy stronami była realizacja zadania w ramach postępowania ofertowego pn "Dostawa krzeseł i stołów do świetlicy wiejskiej w Świerkach". Dostawa przebiegła sprawnie i zgodnie z ustalonym terminem realizacji. Współpraca z firmą Mextra Group przebiegła prawidłowo, a dostarczone produkty cechowały się wysoką jakością. Jesteśmy zadowoleni z obsługi i realizacji naszego zlecenia, możemy polecić firmę Mextra Group, jako solidnego i wiarygodnego partnera do współpracy.

Opinia wystawiona przez Wójt Adrianna Mierzejewska
W imieniu firmy Dom Biesiadny Bożenka Ludmiła i Jerzy Grzegórscy, ul. Spoczynek 20, 87-702 Koneck pragnę wyrazić satysfakcję ze współpracy z firmą MEXTRA GROUP S.C. Jakośc oferowanych nam produktów, doradztwo oraz kontakt z pracownikami firmy MEXTRA GROUP na każdym etapie realizacji zamówienia był w pełni satysfakcjonujący. Firma jest rzetelnym partnerem, służy fachowym doradztwem, a z powierzonych obowiązków wywiązuje się bez zarzutu. Wysoko oceniamy profesjonalizm, organizację i terminowość usług świadczonych prze firmę MEXTRA GROUP S.C.

Opinia wystawiona przez Państwo Ludmiła i Jerzy Grzegórscy
W imieniu Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Godowie chciałam wyrazić satysfakcję ze współpracy z firmą MEXTRA GROUP S.C. Jakość oferowanych nam produktów, doradztwo oraz kontakt z pracownikami firmy MEXTRA na każdym etapie realizacji zamówienia był w pełni satysfakcjonujący. Firma jest rzetelnym partnerem, służy fachowym doradztwem, a z powierzonych obowiązków wywiązuje się bez zarzutu. Wysoko oceniamy profesjonalizm, organizację i terminowość usług świadczonych przez firmę MEXTRA GROUP S.C

Opinia wystawiona przez Pani Tatiana Stopyra
W imieniu firmy SCANDIC POLAND Sp. z o.o. chciałbym wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą MEXTRA GROUP Spółka Cywilna. Dotychczasowa współpraca przebiegała w sposób nienaganny i bardzo profesjonalny. Producent stale pracuje, aby podnieść jakość swoich usług i produktu, zarówno w trakcie realizacji zlecenia jak i po wykonaniu zamówienia. Mogę z czystym sumieniem polecić MEXTRA GROUP jako zaufanego i pewnego partnera w interesach zapewniającego stały poziom obsługi.

Opinia wystawiona przez Pan Mirosław Kowalczyk
W imieniu firmy SCANDIC POLAND Sp. z o.o. chciałbym wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą MEXTRA GROUP Spółka Cywilna. Dotychczasowa współpraca przebiegała w sposób nienaganny i bardzo profesjonalny. Producent stale pracuje, aby podnieść jakość swoich usług i produktu, zarówno w trakcie realizacji zlecenia jak i po wykonaniu zamówienia. Mogę z czystym sumieniem polecić MEXTRA GROUP jako zaufanego i pewnego partnera w interesach zapewniającego stały poziom obsługi.

Opinia wystawiona przez Pan Mirosław Kowalczyk
Z wielką przyjemnością podzielimy się opinią, o Państwa firmie. Cała transakcja jak najbardziej pozytywna, jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa produktów. Są bardzo estetyczne i dobrze wykonane. Jedyny jak dla nas problem to forma płatności. (przedpłata przed nie była dla Nas satysfakcjonująca).

Opinia wystawiona przez Pani Anna Makowska
Serdecznie polecam firmę Mextra Group, która dostarczyła do naszego lokalu krzesła, stoły oraz tekstylia bankietowe na 300 osób. Cały proces przebiegł wzorowo, zaczynając od telefonicznego zamówienia, a kończąc na dostawie. Po ponad dwuletnim użytkowaniu nie widać żadnego zużycia. Kontrahent godny polecenia !!!

Opinia wystawiona przez Pan Norbert Garbarz
Jesteśmy publicznym miejscem w Irlandii, gdzie wartość ma znaczenie. Uważamy firmę Mextra za oferującą odpowiedni produkt w odpowiedniej cenie. W związku z potrzebami naszych klientów, posiadanie wysokiej jakości produktu, na którym można polegać jest pożądane. Mextra dostarcza jedne z najlepszych mebli w niedrogiej cenie, zapewniając odpowiedni stosunek jakości do ceny. Z kolei podczas składania zamówienia spotkaliśmy się z wybitnym profesjonalizmem Specjalisty ds. sprzedaży oraz wiedzą na temat oferowanego produktu.

Opinia wystawiona przez Pan Thomas Aherne
Bardzo dziękujemy za miłą, szybką i konkretną obsługę naszej firmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dostawy towarów na czas.

Opinia wystawiona przez Pan Piotr Spryszyński
Kontakt ze strony firmy MEXTRA zawsze jest profesjonalny i na jak najwyższym poziomie. Produkt spełnia nasze oczekiwania w 100 %, a dostawa przebiegła bez problemowo. Na pewno w przyszłości skorzystamy z Państwa usług

Opinia wystawiona przez Pani Agnieszka Kąkel
Kontakt ze strony firmy MEXTRA zawsze jest profesjonalny i na jak najwyższym poziomie. Produkt spełnia nasze oczekiwania w 100 %, a dostawa przebiegła bez problemowo. Na pewno w przyszłości skorzystamy z Państwa usług

Opinia wystawiona przez Pani Agnieszka Kąkel
Szczerze mogę polecić zakupy w firmie Mextra Group. Zakupiłem kilkanaście stołów składanych. Dostawa przebiegła zgodnie z ustaleniami, podczas dostawy stwierdzono uszkodzenie jednego stołu, wymiana przebiegła bezproblemowo na koszt sprzedającego. Stoły sprawują się dobrze. Polecam zakupy w tej firmie.

Opinia wystawiona przez Pan Michał Jasiński
Odnośnie samego procesu zakupu - sprawność i profesjonalizm. W kwestii jakości produktu trudno jeszcze powiedzieć, na pewno następne nasze zamówienia będą najlepsza rekomendacją.

Opinia wystawiona przez Pani Magdalena Strój
W imieniu Hotelu i Restauracji Nowy Dwór w Rzeszowie pragnę wyrazić pozytywną opinię na temat współpracy z firmą MEXTRA GROUP S.C. Pracownicy firmy to fachowcy w swojej dziedzinie. Zakupione przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością, a ich dostawa przebiegłaprawidłowo i w ustalonym terminie. Firma MEXTRA GROUP to rzetelny partner.

Opinia wystawiona przez Pani Jadwiga M. Mastej
Obrusy elastyczne zakupione przez nas od firmy MEXTRA spisują się idealnie. Jako firma często organizująca różnego rodzaju eventy oczekujemy najwyższej klasy produktów. Firma MEXTRA sprostała naszym oczekiwaniom. Towar jest wysokiej jakości i za przystępną cenę. Obrusy świetnie się prezentują. Kontakt z tym kontrahentem jest szybki i rzeczowy. Wysyłka zamówionych towarów ekspresowa.

Opinia wystawiona przez Pani Paulina Kołowicz
Z ogromną satysfakcją rekomenduję Firmę MEXTRA GROUP. Gmina Lubiewo w 2013 i 2014r. zakupiła krzesła bankietowe JAŚ stalowe złoto-bordowe, krzesła drewniane tapicerowane, stoły składane, obrusy i stoliki okrągłe. Stanowiły one wyposażenie zmodernizowanego Domu Kultury w Lubiewie oraz sali sesyjnej w Urzędzie Gminy w Lubiewie. Zakupione meble są bardzo eleganckie, a przede wszystkim solidne. Po trzech latach codziennego użytkowania wyglądają jak nowe. Są wykonane z bardzo dobrych materiałów, a stoły mimo wielokrotnego rozkładania i składania są stabilne, a mechanizmy składające nie naruszone. Krzesła złoto bordowe zdecydowanie wzbogaciły wystrój wnętrz i nadały klasę Domu Kultury. Usłyszeliśmy wiele ciepłych słów od bardzo zacnych artystów, których gościliśmy, a byli to m.in.: Irena Santor, Jerzy Połomski, Jacek Wójcicki czy Krzysztof Piasecki. Wielu gości weselnych czy innych uroczystości, które odbywały się w Domu Kultury podziwiało i wyrażało się z uznaniem. Współpraca z firmą MEXTRA GROUP od momentu zaprezentowania oferty, konsultacji, doradztwa, procesu realizacji zamówienia odbywała się na najwyższym poziomie profesjonalizmu, rzetelności, terminowości, dyspozycyjności i uczciwości handlowej. Szczególnie cenię sobie cierpliwość obsługi sklepu przy doradztwie w wyborze odpowiedniego modelu mebli oraz za ceny jakie oferują za swoje produkty. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę MEXTRA GROUP jako pomocną przy kreowaniu pozytywnego wizerunku nie tylko samorządów ale również innych firm.

Opinia wystawiona przez Wójt Michał Skałecki
Z Firmą Mextra współpracowało nam się bardzo sprawnie, szybko; czuliśmy duże zaangażowanie podczas realizacji naszego zamówienia. Specjalistka ds. Handlowych była bardzo pomocna, proponowała dodatkowe rozwiązania, a codzienny kontakt był zawsze profesjonalny i miły. Będziemy wracać z zamówieniami, a dotychczasowy kontakt uważamy za jeden z bardziej udanych.

Opinia wystawiona przez Pani Joanna Albin
Firma Mextra GROUP dostarczyła stoły prostokątne Gerda do centrum Turystyki Wiejskiej. Oferta, jaką nam przedstawiono była szeroka i dopasowana do naszych wymagań. Jakość stołów jest na najwyższym poziomie. Cała realizacja od pierwszego kontaktu, do dostarczenia stołów została przeprowadzona bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Stoły zostały dostarczone do nas w umówionym terminie.

Opinia wystawiona przez Pani Alicja Czarna
Pod koniec roku 2016 zakupiliśmy 5 stołów bankietowych H-500 od firmy Mextra. Po roku dokupiliśmy 35 sztuk - bo było warto! Profesjonalizm obsługi, zainteresowanie naszymi potrzebami, szybka przesyłka przed końcem roku, na czym nam zależało, to wszystko za niską cenę. Jak będziemy potrzebowali więcej wyposażenia naszych sal, zwrócimy się na pewno do firmy Mextra Group i pełnych profesjonalizmu handlowców. Polecamy. Opinię wystawił Pan Adam Mitelski

Opinia wystawiona przez Pan Adam Mitelski
Od 3 lat w hotelu "Solidaris" używamy stołów i krzeseł bankietowych firmy Mextra. Produkty tej firmy używane są bardzo intensywnie, bezustannie przenoszone z magazynów na różne sale oraz z sal do magazynów, często przewożone w celach cateringowych – stoły są na okrągło składane i rozkładane. Mimo tak ekstremalnego użytkowania usterki zdarzają się bardzo rzadko, a jeśli już występują, to są to pęknięcia drobnych materiałów eksploatacyjnych w stołach (plastikowe nóżki). Firma Mextra bezproblemowo dostarcza nam na bieżąco nowe elementy zamienne. Krzesła są bezawaryjne. Jakość wykonania jest dobrym poziomie, meble bardzo funkcjonalne – stoły łatwo się składa i rozkłada, krzesła bardzo dobrze przystosowane są do sztaplowania. Wymiary rozłożonych krzeseł i stołów są odpowiednie pod bankiety i imprezy, a złożone zajmują mało miejsca w magazynach. W pełni polecamy produkty firmy Mextra do wszelkich lokali gastronomicznych i sal konferencyjnych.

Opinia wystawiona przez Pan Dawid Siano
Mextra oferuje perfekcyjną obsługę klienta oraz najwyższej jakości krzesła i stoły bankietowe w dobrej cenie. Towar był odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony przed ewentualnymi uszkodzeniami w trakcie transportu, a dostawa była na czas.

Opinia wystawiona przez Pan Stefan Leimbach
Dear Mextra team, on behalf of Košice Hotel team I would like to thank you for our present cooperation. During past few years we were always very satisfied with quality of products, delivery time, prices and pleasant and fast communication! We were also always informed about status of our order. Mosty we use table and chair cloth, chairs and tables. We wish you many many satisfied customers as we are and looking for future cooperation! Warm regards,

Opinia wystawiona przez Pani Alexandra Töröková
Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę. Szczerze muszę powiedzieć, że wykonanie oraz cała usługa, od zamówienia do faktycznego dostarczenia była profesjonalna i dzisiaj cieszę się, że wybrałam tę firmę. Dobrze dopasowane pokrowce firmy Mextra Group zdobią już nasze krzesła w sali jadalnej Vila Sebuzín.

Opinia wystawiona przez Pani Anastazie Skopalová
Wielkie podziękowania dla całej firmy i pracowników za wspaniałą realizację zamówienia. Krzesła i stoły zostały dostarczone na czas tak jak wskazywała data w zamówieniu. Towar jest bardzo solidnie wykonany, a tapicerka krzeseł jest jeszcze piękniejsza niż na zdjęciu, które jest reprezentowane na stronie internetowej. Szczególne podziękowania dla Pana kierowcy, który dba o towar najlepiej jak potrafi - to zapewne skarb w śród Państwa załogi. Wyroby waszej firmy polecam z pełnym przekonaniem wszystkim zainteresowanym zakupem. Dołączam do grona stałych klientów! Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Opinia wystawiona przez Pani Elżbieta Kutna
Zamówienie zgodnie z realizacją, dostawa na czas. Doradztwo i obsługa na bardzo wysokim poziomie!

Opinia wystawiona przez CLINIC
Kupiliśmy sto krzeseł. Bardzo dobra cena i jakość. Chcemy szczegolnie podziękować Panu Bartoszowi Deresiewiczowi za łatwy, naturalny kontakt i cierpliwosc. Krzesla, na naszą prośbę dotarły w ekspresowym tempie. Kupimy jeszcze stoliki:)

Opinia wystawiona przez Grazyna Bernaszuk
Polecam współpracę pod każdym względem, Pan Bartosz zajął się naszą firmą bardzo profesjonalnie. Dziękuję

Opinia wystawiona przez Anna Walkowska
Współpraca ze strony firmy MEXTRA była profesjonalna i na jak najwyższym poziomie. Zakupione krzesła i stoły konferencyjne spełniły oczekiwania w 100 %, a dostawa przebiegła bez problemowo. Na pewno w przyszłości skorzystamy z Państwa usług

Opinia wystawiona przez Grzegorz Buczulski
Firma MEXTRA realizowała dla nas bardzo duże zamówienie na zakup krzeseł. Z zamówienia wywiązała się bardzo rzetelnie. Obsługa pracowników firmy MEXTRA przy realizacji tego zamówienia była w pełni profesjonalna. Polecamy współpracę z tą firmą.

Opinia wystawiona przez BCTW
Zamówione krzesła (model 80615) w pełni spełniają nasze oczekiwania: solidna konstrukcja, estetyczne wykonanie i rozsądna cena. Obsługa i dostawa również bez zarzutu

Opinia wystawiona przez Jacek Matusiak
Skorzystaliśmy z produktu Państwa Firmy, którym są krzesła (80 sztuk) o nazwie Herman. Krzesła te będą funkcjonowały w naszym budynku strażnicy OSP w Szadowie Pańskim, obecnie remontowanym i przygotowywanym na świetlicę wiejską. Od momentu złożenia zamówienia tj: 16 stycznia 2019 r. w niespełna jednego miesiąca bo 11 lutego b.r zostało zrealizowane w 100% nasze zamówienie. Zamawiający to Gmina Turek, powiat turecki, woj. wielkopolskie. Pragniemy przekazać swoje preferencje dla Państwa firmy. Stwierdzamy, że praca pracowników firmy, a szczególnie Pana Mateusza Sawickiego i innych pracowników firmy Mextra jest działaniem perfekcyjnym za które jesteśmy wdzięczni jako nabywcy krzeseł typu Herman. Nadmieniam, że wcześniej OSP Radyczyny w gminie Przykona, powiat turecki, województwo wielkopolskie udzieliły nam swoich preferencji - oglądaliśmy krzesła u nich, które nam się podobały. Zatem stąd nasza decyzja o ich kupnie. Opinię wystawił: Henryk Zagozda - Sołtys sołectwa Szadów Księży z siedzibą w Sadowie Pańskim

Opinia wystawiona przez Henryk Zagozda
Wspaniała firma, wspaniali ludzie i towar (krzesła ) też super. Dobra współpraca i dobry jej efekt. Z poręczenia OSP w Radyczynach zapadła decyzja o kupnie 80 sztuk krzeseł o nazwie Herman. Promujemy Państwa firmę wśród naszych znajomych oraz na forum strony internetowym. Opinię wystawił: Henryk Zagozda Sołtys Sołectwa Szadów Księży.

Opinia wystawiona przez Henryk Zagozda
Kupiłam krzesła , okrągłe stoły, obrusy oraz pokrowce na krzesła. Towar i obsługa wysokiej jakości. Jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam!!

Opinia wystawiona przez ELŻBIETA MICHALSKA
Kupiłam krzesła , okrągłe stoły, obrusy oraz pokrowce na krzesła. Towar i obsługa wysokiej jakości. Jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam!!

Opinia wystawiona przez ELŻBIETA MICHALSKA
Zakupione w Mextrze krzesła oraz stoły doskonale prezentują się w naszej nowej sali. Realizacja zamówienia nastąpiła w terminie.

Opinia wystawiona przez Magdalena Świątek
Dziękujemy bardzo Pani Ewie Hałas za fachowe, a przede wszystkim bardzo życzliwe doradztwo w wyposażaniu naszego obiektu. Gratulujemy firmie MEXTRA zatrudniania kompetentnego pracownika.

Opinia wystawiona przez Leokadia Szkutnik
Polecam firmę do współpracy. Wysoka jakość zamówionego towaru, sprawna i terminowa dostawa. Zamówienie zrealizowane zgodnie z oczekiwaniami. Miła i fachowa obsługa.

Opinia wystawiona przez Mirosław Stelmaszyński
Bardzo dobra współpraca, szybki kontakt z klientem i równie szybki czas dostawy, towar bez zarzutu. Firma rzetelna i godna polecenia.

Opinia wystawiona przez Sylwia Sójka
Nasza współpraca z firmą Mextra przebiegała sprawnie i z dużym zaangażowaniem, dlatego z całym przekonaniem rekomendujemy firmę Mextra jako specjalistę w swojej branży. Szczególnie doceniamy terminowość dostaw oraz wysoką jakość obsługi i otwartość na dostosowanie oferty do potrzeb klienta.

Opinia wystawiona przez Mariusz Piątkowski
Bardzo dobra współpraca. Firma rzetelna i godna polecenia.

Opinia wystawiona przez Anna Hasiów
Bardzo dobra współpraca, wszystko przejrzyście. Firma godna polecenia

Opinia wystawiona przez Jacek Kazun
bardzo miła i fachowa obsługa... zamówienie i towar OK OK OK ..Polecamy ......

Opinia wystawiona przez Artur
Profesjonalna obsługa od zamówienia aż do dostawy. Polecam zakupy w firmie.

Opinia wystawiona przez Anna
Bardzo dobry kontakt z firmą i ekspresowa realizacja. Krzesła prezentują się bardzo ładnie.

Opinia wystawiona przez Aneta
Bardzo pozytywnie pod każdym względem. Stoły i obrusy bardzo fajne, a kontakt z Panią Barbarą na najwyższym poziomie. Polecam i serdecznie pozdrawiam.

Opinia wystawiona przez Magdalena
Polecam współpracę z firmą MEXTRA oraz ich produkty. Zrealizowaliśmy już kilka zamówień dla OSP z terenu Gminy Kozienice. Firma ma w swojej ofercie produkty bardzo dobrej jakości i dopasowane do każdej kieszeni.

Opinia wystawiona przez Marcin Jasek
Zamówiony towar dotarł bardzo szybko, mimo wypadających świąt w tym okresie (zlecenie wysłane 31 października, towar był u nas 6 listopada). Towar zgodny z opisem, obsługa w biurze bardzo miła, Pan Jarosław G. dołożył wszelkich starań aby towar dotarł szybko. Dostawa sprawna, miła obsługa przez kuriera z firmy. Polecam innym kupującym firmę MEXTRA, Na pewno będziemy wracać po inne towary. Pozdrawiam serdecznie Helena

Opinia wystawiona przez Helena
Witam Współpracowaliśmy z tą firmą obsługa świetna , dostarczony towar w bardzo dobrej jakości w pełni polecam DK Wrzawy

Opinia wystawiona przez Marek Bartoszek
wszystko super

Opinia wystawiona przez Marta Porebska
Kupiliśmy kilka stołów cateringowych składanych 80272 MAGNETIC. Gorąco polecam. Są to stoły świetnej jakości -stabilne, wytrzymałe, poręczne, wygodne w transporcie i przechowywaniu. U nas używane są praktycznie bez przerwy przez różnych ludzi i po roku użytkowania rozkładają się i wyglądają jak nowe :)

Opinia wystawiona przez Jakub Jagodziński
Bardzo dobra współpraca, polecam serdecznie.

Opinia wystawiona przez Gmina Czarnków
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług, terminy zawsze dotrzymane, jakoś produktów bardzo dobra :) Polecam

Opinia wystawiona przez Maria Dwojak
Państwowa Szkoła Muzyczna w Działdowie jest bardzo zadowolona z zakupionych krzeseł, są bardzo wygodne, eleganckie i idealnie wkomponowały się w wygląd naszej Sali Koncertowej.

Opinia wystawiona przez Państwowa Szkoła Muzyczna I st.im. Arno Kanta
Krzesła wysokiej jakości. Po kilku latach użytkowania gąbka siedziska oraz materiał tapicerski w świetnym stanie, rama krzesła odporna na odkształcenia, łatwość przechowywania krzeseł również na plus - to sprawiło, że postanowiliśmy ponownie skorzystać z usług Mextra i czekamy na naszą dostawę :) Kontakt z działem obsługi klienta również bardzo sprawny, dziękujemy i polecamy!

Opinia wystawiona przez Dwór pod Kasztanowcami
Współpraca z firmą Mextra oceniam na bardzo dobrą pod każdym względem. Zakupione stoły są bardzo dobrej jakości i doskonale się sprawdzają. Na wysokim poziomie jest również kontakt z przedstawicielem firmy, który stara się zaproponować najlepsze rozwiązania dla klienta oraz rzetelnie odpowiada na wszelkie pytania. Polecam serdecznie!

Opinia wystawiona przez Marta Bugała
Od kilku lat współpracuję z firmą Mextra. Krzesła, stoły i tekstylia sprawdzają się pod każdym względem. Pracownicy są kompetentni i potrafią dobrzy doradzić w odpowiednim wyborze. Z całym przekonaniem polecam. Kazimierz Banaś

Opinia wystawiona przez Kazimierz Banaś
Profesjonalna obsługa, szybka i sprawna transakcja, towar w 100% zgodny z opisem. Gorąco polecam.

Opinia wystawiona przez Rzeczenica
Stoły koktajlowe bardzo solidne, kontakt bardzo dobry, wysyłka w szybkim terminie. Na pewno wrócę tu z zakupami.

Opinia wystawiona przez Piotr
Profesjonalna obsługa.szybka i sprawna transakcja.Gorąco polecam

Opinia wystawiona przez Duszyńska Monika
Wszystko super Gorąco polecam.

Opinia wystawiona przez Duszyńska Monika
Wszystko super

Opinia wystawiona przez Duszyńska Monika
Polecam współpracę z firmą MEXTRA. Transakcja przebiegła szybko i sprawnie, super kontakt i fachowe doradztwo, a towar solidny i porządnie wykonany - jak najbardziej zgodny z zamówieniem. Na pewno skorzystamy z usług tej firmy ponownie. Gorąco polecam.

Opinia wystawiona przez Milena Cichorz
Produkt zgodny z zamówieniem, dostawa w terminie, profesjonalna obsługa

Opinia wystawiona przez edyta
Profesjonalna obsługa. Kontakt z klientem super, nastawieni na współpracę i rozwiązywanie problemów! Polecam.

Opinia wystawiona przez Mateusz Pokorski
Świetny kontakt, szybka dostawa i profesionalna obsługa, czego chcieć więcej? Polecam!

Opinia wystawiona przez Karol
Świetna firma, profesjonale podejście i przemiła obsługa. Jest w czym wybierać. POLECAM!

Opinia wystawiona przez Damian Michałek
Firma godna polecenia, bardzo fachowa I miła obsługa. Towar solidny I porządnie wykonany. Transport towaru solidnie zabezpieczony, Pan kierowca bardzo kompetentny I uprzejmy. Gorąco polecam firmę MEXTRA.

Opinia wystawiona przez Marek Celuch
Szanowni Państwo, Mextra, Dziękuję za profesjonalne podejście do mojego zamówienia. Krzesła idealnie pasują do mojej odnowionej szkoły tańca. Komunikacja ze wszystkimi pracownikami jest przyjazna i nieskomplikowana, a towary dotarły na czas. Życzę dalszych sukcesów i i chętnie pozostaniemy z Państwem w kontakcie. Z poważaniem Richard Fränzl Szkoła tańca Fränzl Hauptstrasse 42a 2340 Moedling Austria

Opinia wystawiona przez Richard Fränzl
Firma MEXTRA była dostawcą krzesełek i stolików w ramach realizowanego przez Gminę projektu dot. wyposażenia Gminnego Ośrodka Kultury w Łaszczowie - zakupione wyposażenie było zgodne z zamówieniem, spełniało wszystkie zakładane wymagania. Firma MEXTRA jest firmą solidną zarówno pod względem dostawy, jak również wykonawstwa i materiałów oferowanych przez siebie produktów.

Opinia wystawiona przez Monika Iżyńska-Steciuk
Kupiliśmy krzesła bankietowe HERMAN i jesteśmy bardzo zadowoleni. Produkt elegancki, stylowy a dodatkowo solidnie wykonany. Przesyłka dotarła do nas szybko i dobrze zapakowana. Zdecydowanie polecamy.

Opinia wystawiona przez Jolanta
Zamówiłam do pracowni krzesła cateringowe (składane) - są bardzo wygodne (należy dokupić poduszkę do krzeseł, by było przyjemniej). Oparcie idealnie dopasowane do pleców. Z czystym sumieniem polecam.

Opinia wystawiona przez Olga
Polecam gorąco produkty tej firmy.

Opinia wystawiona przez Anna Zalas
Od firmy Mextra zakupiłam krzesła Alicante, pokrowce Slimtex 240 oraz opaski na krzesła. Wszystkie produkty wysokiej jakości. Krzesła eleganckie zarówno z pokrowcem jak i bez. Klienci zachwyceni wyglądem Sali. Kontakt z obsługą wzorowy. Zdarzyła mi się drobna reklamacja, która została uznana i w tempie błyskawicy otrzymałam nowy towar. Po prostu profesjonaliści, których można polecić, jak również samemu wrócić na zakupy :)

Opinia wystawiona przez Magda Skrzecz
W firmie Mextra zamówiliśmy wyposażenie do naszej restauracji Stoły , krzesła , pokrowce i obrusy Wszystkie rzeczy wykonane solidnie i z dobrego materiału Możliwości regulacji stołów jest idealnym rozwiązaniem aby móc dopasować je do różnych powierzchni na których odbywają się przyjęcia W niedługim czasie zdecydowaliśmy się na zakup wyposażenia do naszej drugiej restauracji Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymanych produktów Także przedstawiciele handlowi z którymi współpracowaliśmy są kompetentni oraz na wysokim poziomie a kontakt z nimi bardzo sprawny bez utrudnień Transport bez zarzutów w odpowiednim czasie wszystko starannie i bezpiecznie zapakowane bez uszkodzeń Gorąco polecamy firmę Mextra, ich produkty oraz w przyszłości w ramach potrzeb na pewno będziemy korzystać z ich usług Restauracja Kryształ Restauracja Tibo

Opinia wystawiona przez Sybilla Piegsa
Polecamy współpracę z firmą Mextra. Bardzo profesjonalna obsługa, przemiły kontakt. Zamówiliśmy stoły oraz krzesła, używamy produktów kilka lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Solidne wykonanie, nic się nie psuje. Pomimo dużej konkurencji w okolicy, która oferuje podobne usługi wynajmu, nasze cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze względu na ich wygodę i wygląd. Jeszcze raz z czystym sumieniem polecamy!

Opinia wystawiona przez Mirela Bilewska i Krzysztof Nowaczyk
Polecam zakupy w firmie Mextra Group. Błyskawiczna realizacja zamówienia. Kompletna dostawa. Obsługa pomocna. Stały kontakt.

Opinia wystawiona przez Małgorzata
Zamówione stoły bankietowe sprawdziły się podczas organizowanych konferencji i spotkań biznesowych

Opinia wystawiona przez Biznesowy
Dobre produkty w przystępnej cenie. Obsługa bardzo pomocna.Polecam!

Opinia wystawiona przez Iwona
Witam . Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Państwa firmą . Bardzo miła i kompetentna obsługa logistyka i transport . Będę polecał . życzę powodzenia

Opinia wystawiona przez Henryk Pędzik
Profesjonale podejście i przemiła obsługa. Wysokiej jakości produkty i szybka dostawa. Nie mam żadnych zastrzeżeń, polecam.

Opinia wystawiona przez Mirosław
Zakupiliśmy stoły oraz krzesła, których w wyborze pomogli nam mili i profesjonalni pracownicy firmy. Szybka i bezproblemowa realizacja zamówienia. Już poleciliśmy innym zakupy w tej firmie.

Opinia wystawiona przez Świetlica wiejska w Gieralcicach
Dobre krzesla, jednak powinni Panstwo zwrocic uwage na szwy na siedziskach, na niektorych krzeslach sa dosc slabe i porozchodzily sie.

Opinia wystawiona przez Hubert Czarnecki
Witam, Mimo szybkich zakupów przed świętami, w czasie których omylnie wybrałem odbiór w zupełnie innym krańcu Polski, pracownicy firmy zweryfikowali możliwość odbioru takiego samego towaru w bliższej mojemu miejscu placówce, za co serdecznie dziękuje. Pracownicy mili oraz profesjonlani, sam produkt stół składany dobrej jakości wart swojej ceny. Śmiało mogę polecić.

Opinia wystawiona przez Jacek
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, obsługa jest miła w kontaktach, bardzo kompetentna i dba o właściwy przebieg realizacji zamówienia. Zakupione stoły bankietowe spełniają całkowicie nasze oczekiwania zarówno pod względem jakości wykonania jak i funkcjonalności. Serdecznie polecamy współpracę z firmą Mextra.

Opinia wystawiona przez Jarosław Śmierzchalski
Jestem bardzo zadowolona z obsługi oraz z jakości oferowanych produktów. Bardzo miła obsługa w samym sklepie jak i kontakt telefoniczny. Szybka realizacja zamówienia przeszła moje oczekiwania. Kolejnym atutem jest lokalizacja firmy umożliwiająca sprawny dojazd. Polecam wszystkim stół bankietowy i krzesła, które zamówiłam. Życzę, aby kolejni klienci również doświadczyli radości płynącej z serdecznego kontaktu z pracownikami firmy MEXTRA GROUP.

Opinia wystawiona przez Kinga
Sprawdzony dostawca. Otwarty na dialog. Miła obsługa. Szybka realizacja. Produkty dobrej jakości. Duży wybór asortymentu. Polecam.

Opinia wystawiona przez Magdalena Szpekcińska
Bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa. Bardzo dobra jakość produktów oraz szybka realizacja i dostawa.

Opinia wystawiona przez Dawid Kostyk
Polecam zdecydowanie! Rewelacyjny kontakt (miałem przyjemność współpracować z Panią Barbarą). Zamówienie dotyczyło 25 stołów i bardzo wąskiego okresu dostawy, kiedy mógł się odbyć. Całość zamówienia przebiegła bardzo profesjonalnie, w przyjemnej atmosferze a zamówienie dotarło idealnie na czas, świetnie zabezpieczone. Życzyłbym sobie, by każda transakcja wyglądała w ten sposób.

Opinia wystawiona przez Daniel Gajo