nasze e-sklepy:

Model EC-HK to okrągły stół bankietowy (biesiadny), który w zależności od wybranej wielkości jest przeznaczony do wygodnego użytku przez osiem lub dziesięć osób. Stoły bankietowe EC-HK wyróżniają się wytrzymałą podstawą, odporną na znaczne obciążenia oraz stabilną konstrukcją. Stoły bankietowe okrągłe idealnie wpasowują się w przestrzeń stylowej restauracji oraz sali bankietowej; doskonale współgrają ze stylistyką eventową.

554,90
netto
* dostępny
Zamów online na
www.sklep.mextra.pl
Wzornik Blatów
JAKOŚĆ
Nasze stoły uzyskały certyfikat potwierdzający ich najwyższe parametry w zakresie wytrzymałości, trwałości i bezpieczeństwa użytkowania.
Badania potwierdziły spełnianie wymagań normy:

  • PN-EN 16139:2013 – wytrzymałość, trwałość i bezpieczeństwo
KONSTRUKCJA

Stalowa konstrukcja stelaża stołu bazuje na profilu o wymiarach 30 x 30 mm. Stelaż jest zamknięty (stoły oparte na ramie), gwarantuje więc pełną stabilność i wysoką wytrzymałość stołu na całej powierzchni blatu. Rama jest malowana proszkowo na kolor czarny matowy. Ponadto stelaże wyposażone są w gumowe nakładki chroniące blaty przed zarysowaniami podczas sztaplowania, transportu i przechowywania stołów. Wysokość rozłożonych stołów wynosi 75 cm.

SKŁADANIE/ROZKŁADANIE

System rozkładania i składania stołu opiera się na zwykłym mechanizmie sprężyn stalowych. Rozkładanie i składanie stołów wymaga zastosowania odpowiedniego nacisku.

REGULACJA WYSOKOŚCI

Nogi stołu zaopatrzone są w specjalne stopki wykonane z tworzywa sztucznego. Z jednej strony zabezpieczają one przed pozostawianiem zarysowań na podłodze, z drugiej – posiadają funkcję poziomującą, umożliwiającą regulację wysokości przy nierównym podłożu.

BLAT

Blaty stołów wykonane są z wysokogatunkowych płyt obustronnie laminowanych, a ich boki wykończone są mocnym obrzeżem aluminiowym.

FUNKCJONALNOŚĆ

Stoły linii ekonomicznej są funkcjonalne, łatwe w ich przemieszczaniu, a zarazem wytrzymałe i solidnie wykonane. Po złożeniu stelaż stołu EC-HK zajmuje niewiele miejsca. Wraz z blatem jego grubość wynosi 9 cm. Składanie stołów powoduje znaczne ułatwienie w transporcie, a ich sztaplowanie (nawet do 20 sztuk) pozwala zaoszczędzić wiele miejsca podczas przechowywania i ułatwia przewożenie stołów dedykowanymi wózkami.
Stoły są objęte 3-letnią gwarancją.

Realizacje
Nasza produkcja:

Magazyn komponentów

to stała dostępność 120 kolorów blatów i 600 polskich tkanin do wyboru
Naszym klientom oferujemy szeroki wybór wykończeń oferowanych produktów. Każdy stół bankietowy lub krzesło bankietowe można dopasować pod względem koloru i rodzaju użytego wykończenia.

Produkcja stołów - nowoczesne piły, najnowsze okleiniarki i profesjonalny montaż

to pewność precyzyjnego cięcia, doskonałej obróbki płyt i trwałości produktu
W produkcji mebli bankietowych używamy tylko nowych, precyzyjnych maszyn. Gwarantują one najwyższą jakość obróbki oraz szybki czas wykonania elementu. Blaty naszych stołów bankietowych oklejamy najnowszej generacji maszynami. Poza doskonałą estetyką podwyższają one wytrzymałość obrzeży stołów, co przekłada się na ich trwałość.

Produkcja krzeseł - automatyczna obróbka i staranne wykończenie konstrukcji

to kontrolowana precyzja i trwałość krzesła
Najlepsza jakość naszych krzeseł bankietowych ma swoją podstawę w maszynach, które wykorzystujemy do ich produkcji. Precyzyjne gięcie i automatyczne spawanie zdecydowanie zwiększa wytrzymałość krzeseł na obciążenia dynamiczne. Już nie musimy się ograniczać. Nowoczesna lakiernia i dostępność setek kolorów farb daje Państwu możliwość zakupienia krzeseł dokładnie takich jakie mają być. Kolor ma znaczenie.

Nasza tapicernia i szwalnia

to najwyższa jakość wykończenia i estetyka produktu
Setki tkanin, dziesiątki rodzajów wykończeń i fachowy zespół wyspecjalizowanych szwaczek i tapicerów każdego dnia tapiceruje setki krzeseł bankietowych dla naszych klientów. Tekstylia bankietowe wytwarzane w naszej szwalni są idealnie dopasowane do krzeseł i stołów z oferty. Stawiamy na kompleksowość, która w dodatku jest elegancka i praktyczna.

Dostawy własnym transportem pod drzwi Klienta

to bezpieczne pakowanie i pewna dostawa zawsze na czas
Wiemy jak ważny jest czas realizacji każdego zamówienia. Naszym klientom gwarantujemy szybką fację zamówień oraz stałą dostępność produktów z oferty. Doświadczeni kierowcy dostarczają towar na terenie całej Europy.

Doświadczeni pracownicy

to gwarancja jakości i najlepszej obsługi Klienta
Stawiamy na profesjonalizm. Każdy z pracowników naszej firmy jest ekspertem w swojej dziedzinie. Każdego dnia dzielimy się doświadczeniem z Klientami podnosząc jakość naszych usług.