Sprawdź dlaczego warto wybrać nasze meble…

Przygotowaliśmy serię filmów o naszych flagowych produktach.
Pokażemy w nich kluczowe cechy oferowanych przez nas krzeseł i stołów bankietowych, które wpływają na ich jakość i trwałość.

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich filmów. Pomogą one lepiej poznać produkt i przekonać się dlaczego nasze meble bankietowe są najlepsze w Polsce.

Standard Line

KRZESŁA BANKIETOWE ALICANTE

To linia sześciu najpopularniejszych modeli krzeseł bankietowych z naszej oferty.

Najważniejsze cechy Standard Line uniwersalne wzornictwo, trzyletnia gwarancja i gwarancja realizacji zamówienia nawet w 24h!

Stoły Bankietowe

PRODUCENT STOŁÓW SKŁADANYCH

MEXTRA specjalizuje się w produkcji praktycznych stołów bankietowych. Dzięki zastosowaniu opatentowanego systemu składania są one bardzo wytrzymałe i bezpieczne. Oferujemy kilkadziesiąt wymiarów stołów i 120 kolorów blatów.

Plus Line

KRZESŁA BANKIETOWE ALICANTE

Krzesła z Linii Plus odkrywają przed Państwem nieograniczone możliwości konfiguracji.

Linia Plus umożliwia pokreślenie charakteru każdego miejsca, przez dobór indywidualnego kształtu krzesła wykończonego według oryginalnego zestawienia kolorystycznego.

Europa Line

KRZESŁA BANKIETOWE ALICANTE

Europejska, najwyższa jakość aluminiowych krzeseł z linii znajduje swoich odbiorców w hotelach całego kontynentu.

Staranne wykonanie, lekka konstrukcja i wyjątkowe wzornictwo jest naszą odpowiedzią na wymagania najbardziej wymagających klientów.

Poznaj Linię Europa krzeseł bankietowych Alicante…

Produkcja i Dostawa

GWARANCJA JAKOŚCI i SZYBKIEJ REALIZACJI

Wykorzystując nowoczesne rozwiązania technologiczne uzyskujemy stale wysoką jakość naszych produktów. Dysponujemy własną flotą pojazdów, które każdego dnia realizują dostawy do naszych klientów w całej Europie.

Zaufali nam