Sprawdź dlaczego warto wybrać nasze meble…

Przygotowaliśmy serię filmów o naszych flagowych produktach.
Pokażemy w nich kluczowe cechy oferowanych przez nas krzeseł i stołów bankietowych, które wpływają na ich jakość i trwałość.

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich filmów. Pomogą one lepiej poznać produkt i przekonać się dlaczego nasze meble bankietowe są najlepsze w Polsce.

Krzesła bankietowe

STANDARD LINE

To linia ośmiu najpopularniejszych modeli krzeseł bankietowych z naszej oferty.

Najważniejsze cechy Standard Line to uniwersalne wzornictwo, trzyletnia gwarancja i gwarancja realizacji zamówienia nawet w 24h!

Krzesła bankietowe

ECONOMIC LINE

To solidne, mocne i wytrzymałe krzesła, stanowiące tańsze odpowiedniki krzeseł w linii Standard. Do wyboru mamy osiem modeli w uniwersalnej kolorystyce. Krzesła posiadają dwuletnią gwarancję producenta.

Krzesła bankietowe

ECONOMIC LINE – JAZZ, ROCK oraz BLUES

Krzesła z linii Ekonomicznej JAZZ, ROCK oraz BLUES to solidne, mocne i wytrzymałe krzesła, stanowiące tańsze odpowiedniki krzeseł w linii Standard. Stale dostępne na magazynie w określonych wersjach kolorystycznych.

Stoły Bankietowe

LINIA STANDARDOWA

MEXTRA specjalizuje się w produkcji praktycznych stołów bankietowych. Dzięki zastosowaniu opatentowanego systemu składania są one bardzo wytrzymałe i bezpieczne. Oferujemy kilkadziesiąt wymiarów stołów i 120 kolorów blatów.

Stoły Bankietowe

LINIA STANDARDOWA/LINIA EKONOMICZNA

Porównanie głównych cech użytkowych i parametrów stołów bankietowych Linii Standardowej i Ekonomicznej.

Tekstylia bankietowe

POKROWIEC ELASTYCZNY SLIMTEX 350

Najlepszy pokrowiec elastyczny na rynku. Idealna ozdoba i ochrona krzeseł bankietowych

Tekstylia bankietowe

POKROWCE ELASTYCZNE FLEX LUX

Najlepsze na rynku pokrowce elastyczne na stoły bankietowe. Idealny dodatek do wystroju i ochrona przed uszkodzeniami.

Stoły cateringowe

STÓŁ OKRĄGŁY fi 183 cm (22673)

Oferujemy mocne, lekkie i wytrzymałe stoły cateringowe, idealne także do użytkowania na zewnątrz pomieszczeń. Stworzone z myślą o rygorystycznych zastosowaniach komercyjnych. Stoły posiadają 10-letnią gwarancję producenta.

Stoły cateringowe

STOŁY CATERINGOWE 80272 LIFETIME

Sztaplowane stoły cateringowe składane wyróżnia innowacyjny system sztaplowania MAGNETIC, pozwalający na zaoszczędzenie nawet 20% przestrzeni magazynowej oraz zabezpieczenie przed przesuwaniem podczas transportu. Blaty stołów wykonane są z polietylenu HDPE, dzięki czemu są mocne, lekkie i wytrzymałe, a także odporne na wilgoć i promieniowanie UV.

Krzesła bankietowe

PLUS LINE

Krzesła z Linii Plus odkrywają przed Państwem nieograniczone możliwości konfiguracji.

Linia Plus umożliwia pokreślenie charakteru każdego miejsca, przez dobór indywidualnego kształtu krzesła wykończonego według oryginalnego zestawienia kolorystycznego.

Krzesła bankietowe

EUROPA LINE

Europejska, najwyższa jakość aluminiowych krzeseł z linii znajduje swoich odbiorców w hotelach całego kontynentu.

Staranne wykonanie, lekka konstrukcja i wyjątkowe wzornictwo jest naszą odpowiedzią na wymagania najbardziej wymagających klientów. Poznaj Linię Europa krzeseł bankietowych Alicante.

Produkcja i dostawa

GWARANCJA JAKOŚCI I SZYBKIEJ REALIZACJI

Wykorzystując nowoczesne rozwiązania technologiczne uzyskujemy stale wysoką jakość naszych produktów. Dysponujemy własną flotą pojazdów, które każdego dnia realizują dostawy do naszych klientów w całej Europie.

Zaufali nam
5251