nasze e-sklepy:

Stoliki do gastronomii

Meble do gastronomii

Zakup odpowiednich mebli do gastronomii jest tak samo ważny jak zakup odpowiedniego sprzętu do kuchni, czy dobrego ekspresu do kawy. Goście wybierający lokal – kawiarnię czy restaurację – nie zawsze zwracają uwagę jedynie na odpowiadające im menu. Bardzo często pierwsze wrażenie płynące z wystroju tego miejsca wpływa na podjęcie decyzji o tym, czy goście wybiorą dane miejsce na zjedzenie posiłku. Oprócz wygody i bezpieczeństwa należy wziąć również pod uwagę design wybieranego krzesła czy stołu do gastronomii.

Meble do gastronomii – jak wybrać najlepsze?

Podczas procesu zakupów nowego wyposażenia w meble do swojego lokalu należy wziąć pod uwagę kilka najważniejszych kwestii, które powinny zdecydować o wyborze określonych modeli. Po pierwsze jest to bezpieczeństwo gości, podczas użytkowania mebli. Ważne jest aby zwrócić uwagę na stabilność mebli do gastronomii, ich wytrzymałość oraz gwarancję jakiej udziela producent czy sprzedawca. Drugą ważną cechą jest wygoda podczas użytkowania. Musimy pamiętać, że goście w lokalach gastronomicznych użytkują krzesła i stoły przez dłuższy czas, a niewygodne modele mogą zaważyć na tym, czy klienci wrócą do naszego lokalu po raz kolejny. Dlatego tak ważny jest wybór dopasowanych do siebie modeli, o odpowiedniej wysokości zapewniającej nieskrępowane użytkowanie. Do tego ważne jest również dobranie mebli gastronomicznych o odpowiednich gabarytach, tak aby wybrać odpowiednią wielkość stolika do planowanej liczby gości, którzy mają przy nim usiąść.

Szukasz mebli do gastronomii? Postaw na lidera!

Jako lider w branży wyposażenia dla HoReCa, w swojej ofercie posiadamy szeroki katalog produktów dedykowanych obiektom gastronomicznym. W naszym sklepie online znajdziecie Państwo kilkanaście modeli krzeseł oraz stolików do gastronomii, które z powodzeniem pozwolą Państwu na wyposażenie swojego obiektu w meble skrojone na miarę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!