nasze e-sklepy:
Linia trudnopalna

Dbałość o wygodę oraz bezpieczeństwo to priorytet każdego, kto zajmuje się organizacją uroczystości rodzinnych, konferencji, bankietów bądź spotkań innego typu, w których uczestniczy większa liczba osób. Dlatego jeśli zależy Ci na zapewnieniu odpowiednich warunków do uczestnictwa w wydarzeniach, powinieneś zatroszczyć się o obecność jak najlepszego wyposażenia. Możesz nam w pełni zaufać – specjalizujemy się w dostarczaniu mebli konferencyjnych, które nie dość, że spełniają wysokie wymogi jakości, to na dodatek prezentują się bardzo stylowo.


W tym miejscu zachęcamy do zaopatrzenia swojego biznesu w krzesła trudnopalne. To solidne konstrukcje dostępne w kilku modelach i opcjach kolorystycznych do wyboru. Meble tego typu są wyjątkowe ze względu na użycie materiałów odpornych na działanie wysokiej temperatury. Dzięki obecności takiego wyposażenia zyskujesz pewność, że w razie zapłonu meble nie zajmą się ogniem podczas pożaru.


Krzesła trudnopalne – bezpieczeństwo podczas eventu

W prezentowanej ofercie dostępne są krzesła z linii trudnopalnej. Dostarczamy je wszystkim klientom zainteresowanym zaopatrzeniem sali konferencyjnej czy weselnej w wysokiej klasy meble odporne na zniszczenie. Dzięki użyciu wytrzymałych materiałów o cechach trudnopalnych można zapewnić zarówno sobie, jak i zaproszonym gościom, właściwy poziom bezpieczeństwa w razie pożaru. Ewentualny zapłon w ich przypadku nie będzie możliwy, a ryzyko rozprzestrzenienia się ognia maleje.


Trwałe i eleganckie wyposażenie sali bankietowej

Krzesła trudnopalne są odporne na zapalenie się ogniem, ale to nie jedyna ich zaleta. Producent zadbał, aby meble prezentowały się elegancko i stylowo, a swoim charakterem pasowały do wydarzeń różnego rodzaju. Trwała tapicerka łatwo się czyści, natomiast zabrudzenia nie przylegają do niej tak łatwo, jak do innych materiałów, których używa się do obicia siedzisk oraz oparć. Lekko zaokrąglone ramy sprawiają, że meble prezentują się estetycznie. Dodatkową zaletą jest fakt, że krzesła nadają się do sztaplowania, czyli układania w stosy. Lekkie i dobrze przemyślane konstrukcje tego typu można następnie przechowywać w dowolnym miejscu.


Do dyspozycji oddajemy krzesła trudnopalne w kilku modelach i kolorach do wyboru. W jednym miejscu zebraliśmy konstrukcje, które wyróżnia estetyczne wykonanie. Proponujemy meble w kolorze czerwonym, kremowym, granatowym, szarym lub czarnym. Do wyboru są również metalowe ramy – srebrne i złote. Dzięki szerokiemu asortymentowi bez problemu dopasujesz dokładnie takie krzesła trudnopalne, jakie są Ci potrzebne do stworzenia bezpiecznego i komfortowo urządzonego wnętrza na event: wesele, bankiet czy konferencję.