Najpopularniejsze krzesła ślubne świata to niewątpliwie krzesła Chiavari. Od teraz znajdziecie je Państwo w naszej ofercie.

Krzesła Chiavari oferujemy w dwóch wersjach – wykonane z wysokiej jakości polipropylenu lub drewna. Dodatkowo macie Państwo możliwość wyboru spośród 3 wersji kolorystycznych z palety podstawowej, stale dostępnych na magazynie – białej, srebrnej oraz złotej. Istnieje również możliwość zamówienia krzeseł Chiavari w dowolnie wybranym kolorze.

Uzupełnieniem całości jest dodatkowa poduszka, która pełni dwie funkcje. Jest zarówno elementem gwarantującym wygodę podczas użytkowania – musimy przecież pamiętać, że przyjęcia weselne to bankiety trwające nawet kilkanaście godzin – jak również element dekoracyjny podkreślający delikatną formę krzesła. Przygotowaliśmy również kolekcję eleganckich pokrowców bankietowych idealnie skrojonych na krzesła Chiavari.

Już teraz możecie Państwo zakupić najpopularniejsze krzesło ślubne świata – krzesło Chiavari w cenie 79,00zł netto/szt. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.

Data: 03.02.2020