nasze e-sklepy:
Najprostszym, a zarazem najbardziej efektywnym sposobem na dekorację każdej sali bankietowej, są bez wątpienia pokrowce na krzesła. Ich zastosowanie w mgnieniu oka zmienia salę w wykwintny lokal czarujący niezwykłą, odświętną atmosferą. Pokrowce na krzesła zakrywają całą powierzchnię mebla, dzięki czemu wszystkie krzesła zyskują jednolity wygląd, co robi wyjątkowe wrażenie. Dodatkowo można zastosować inne tekstylia bankietowe, jak na przykład kolorowe wstążki lub stroiki, które budują na sali jeszcze ciekawszą atmosferę. Pokrowce na krzesła najczęściej występują w kolorach białych lub écru. Restauracje często decydują się jednak na inne kolory, mając na uwadze wystrój sali. Producenci oferują ponadto pokrowce na krzesła tradycyjne – luźne, tworzące ozdobne kaskady materiału lub elastyczne – ściśle przylegające do krzesła.

Jakie pokrowce na krzesła wybrać?

Wybierając pokrowce na krzesła powinniśmy przede wszystkim dostosować je do realizacji pomysłu na aranżację sali. Pokrowce można uzupełnić o inne, ciekawe elementy dekoracyjne i tekstylia bankietowe, które bez trudu znajdziemy w najróżniejszych kolorach. Białe lub écru pokrowce na krzesła z kolorowymi elementami będą prezentowały się wyjątkowo. Kolejnym elementem, jaki powinniśmy mieć na uwadze wybierając pokrowce na krzesła jest ogólny wygląd sali. Chodzi przede wszystkim o to, aby umiejętnie dostosować kolor pokrowców do wystroju i aranżacji całego pomieszczenia. Wybór pokrowców na krzesła bankietowe musi być również poprzedzony analizą dostępnych wymiarów. Pokrowce na krzesła muszą przykrywać je w całości. Zbyt krótkie lub zbyt duże nie spełnią swojego zadania i wyglądały będą nieestetycznie.

W jakim celu stosować pokrowce na krzesła?

Zalet stosowania pokrowców na krzesła bankietowe jest bardzo wiele. Do najważniejszych zaliczyć można między innymi:
  • szybkie i proste wprowadzenie wyjątkowego, odświętnego wyglądu,
  • dostosowanie do aranżacji i stylu całego wydarzenia,
  • niski koszt uzyskania niezwykłego efektu,
  • możliwość stosowania z różnymi rodzajami krzeseł,
  • możliwość stosowania różnej kolorystyki i dodatków,
  • zabezpieczenie krzeseł przed zabrudzeniem i przykrycie plam,
  • łatwość użytkowania.
Stosowanie pokrowców na krzesła to wyjątkowo prosty sposób na szybką odmianę wystroju sali. Decydując się na ich zakup warto korzystać z oferty doświadczonych dostawców – wśród nich znajduje się polski producent Mextra, który gwarantuje najwyższą jakość i trwałość tekstyliów bankietowych. Zapraszamy!