Co sprawia, że stoły konferencyjne HUGO wyróżniają się na tle innych?
Przede wszystkim ich atrakcyjna cena, masywne nogi oraz opracowany przez nas system montażu podstawy, dzięki któremu stoły są stabilne, mają wysoką odporność na obciążenia i posłużą Państwu przez wiele lat!

Ich kolejnym atutem jest możliwość samodzielnej konfiguracji! Co za tym idzie?
Możecie Państwo sami wybrać:
– rozmiar stołu – do dyspozycji pozostawiamy 6 modeli stołów, wyróżnionych długością wśród których można wybrać wymiary od 60×60 cm aż do 200×100 cm;
– kolor blatu – do wyboru ponad 120 dostępnych kolorów blatów firmy SWISS KRONO;
– grubości blatu – standardowo stół oferujemy z blatem 18 mm, jednak na życzenie klienta możemy wykonać blaty o innej grubości – 28 lub 36 cm;
– kolor podstawy – standardowo oferowana podstawa jest w kolorze ALUMINIUM MAT, w opcji dodatkowej możemy na życzenie klienta wykonać podstawy w innych kolorach z palety RAL.


Stoły HUGO to idealna propozycja dla osób szukających dobrej ceny i funkcjonalnego produktu, ponieważ nadają się do każdego rodzaju biznesu: konferencje, szkoły, biura.
Stoły HUGO dostępne są już od 134,00 netto!


Pełna oferta dostępna na naszej stronie internetowej https://sklep.mextra.pl/pl/146-stoly-konferencyjne. Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym tel. 531 542 542!

Data: 15.05.2020