nasze e-sklepy:

Stół cateringowy 80471 ze składanym blatem wykonany jest z polietylenu o wysokiej gęstości, dzięki czemu jest on wytrzymały, ale zaraz lekki. Został zaprojektowany, stworzony i opatentowany przez firmę LifeTime. Rama stołu malowana proszkowo zapewnia trwałość, a jego blat jest odporny na warunki atmosferyczne, dzięki czemu świetnie sprawdzi się do użytku zewnętrznego. Stół cateringowy jest wielofunkcyjny, ponieważ można go wykorzystać na konferencje, eventy, do ogranizacji przyjęć w plenerze.

169,00
netto
* dostępny
Zamów online na
www.sklep.mextra.pl
Wymiary stołu
183 x 76 cm
Blat
 
biały
Rama
 
szara piaskowa
ZALETY

– Niezwykle lekki składany stół cateringowy – Przystosowany do użytkowania wewnątrz pomieszczeń, jak i w plenerze – Ochrona przed promieniowaniem UV pozwala na użytkowanie na zewnątrz – Wodoodporny blat w białym kolorze, łatwy do czyszczenia – Szeroko rozstawione nogi zapewniają doskonałą stabilność – Łatwy w obsłudze i przenoszeniu – Łatwy w przechowywaniu stół sztaplowany, wysokość stołu po złożeniu to zaledwie 5,7 cm – Gumowe nóżki niwelujące hałas i zapobiegające rysowaniu podłogi – Rogi blatu zaprojektowane dla wyjątkowej wytrzymałości na uderzenia – Jakość wykonania stołów poddana ciężkim testom młotka

PARAMETRY TECHNICZNE

– Użytek: komercyjny – Podstawa stołu: składana – Wymiary: 183 x 76 x 71 – Grubość blatu: 5,7 cm – Kolor blatu: biały – Kolor ramy: szary piaskowy – Materiał blatu stołu: HDPE – polietylen o wysokiej gęstości – Materiał ramy: stal malowana proszkowo – Profil ramy: okrągły fi 25 mm – Gwarancja: 1 rok

KONFERENCYJNY STÓŁ SKŁADANY, model 80471 – ZASTOSOWANIE:

Komercyjne, charakteryzujące się wysoką intensywnością użytkowania, tj. konferencje, szkolenia, eventy plenerowe, imprezy okolicznościowe, spotkania biznesowe, festyny itp.

PATENT PROSTO Z USA

Konferencyjne stoły składane są produkowane i opatentowane przez amerykańską firmę LifeTime. Blaty tworzone są z niskociśnieniowego polietylenu o wysokiej gęstości (HDPE), który jest bardzo lekki, a jednocześnie niezwykle trwały i mocny. Firma LifeTime istnieje na rynku już ponad 30 lat, a swoje stoły produkuje nieprzerwanie od 1998 r. stając się światowym liderem sprzedaży mebli z polietylenu.

Sztaplowanie stołów
Odporne na UV
Amerykański patent
Polecane