nasze e-sklepy:

Jest to idealne krzesło na konferencje. Jego czarna tapicerka z żółtymi kropkami, dobrze koresponduje z srebrną – metaliczną ramą tworząc spójny, nowoczesny charakter krzesła. Model ST390 sprawdza się świetnie również jako krzesło „pod pokrowiec”. Daje to możliwość jego szerokiego zastosowania w każdej sytuacji.

142,90
netto
* dostępny
Zamów online na
www.sklep.mextra.pl
WYMIARY
wysokosć całkowita
91,5 cm
wysokosć do siedziska
46 cm
głębokość siedziska
41 cm
szerokość siedziska
40 cm
grubość siedziska
6 cm
profil
stalowy
waga
5,8 kg
szerokość profilu
20 mm
grubość ścianki profilu
1.2 mm
sztaplowanie [max.]
18 szt.
WYBARWIENIA
390 Tapicerka: ST4/L
390r Rama: D10
JAKOŚĆ
Nasze krzesła uzyskały certyfikaty potwierdzające ich najwyższe parametry w zakresie wytrzymałości, trwałości i bezpieczeństwa użytkowania.
Krzesła Standard Line spełniają wymagania poniższych norm:

 • PN-EN 15373:2010 – wytrzymałość, trwałość i bezpieczeństwo
 • PN-EN 1022:2007 – oznaczanie stateczności; meble do siedzenia
 • PN-EN 16139:2013 – wytrzymałośc, trwałość i bezpieczeństwo
FUNKCJONALNOŚĆ
 • Krzesła można sztaplować aż do 18 sztuk. Dzięki temu na niewielkiej powierzchni możesz przechowywać dużą ilość krzeseł.
 • Krzesła są mocne. Atesty wytrzymałości zapewnia ich wytrzymałość do obciążenia 200 kg.
 • Krzesła są lekkie. Bez zmęczenia przygotujesz krzesła na kilkuset osobową salę. Praktyczny uchwyt w oparciu ułatwia trzymanie krzesła.
KONSTRUKCJA
 • Mocna stalowa rama 20x20mm. Grubość ścianki 1,2mm to najmocniejsza rama na rynku.
 • Dodatkowa belka wzmacniająca konstrukcję ogranicza do zera kołysanie się krzesła na boki.
 • Trójwarstwowe lakierowanie zapewnia elegancki wygląd oraz trwałość wynikającą z dodatkowej warstwy ochronnej.
 • Komfortowe siedzisko wykonane z nieosiadającej pianki poliuretanowej gwarantuje wygodę użytkowana przez długi czas.
 • Nierysujące podłogi stopki na nogach krzesła. Specjalne tworzywo nie pozostawia rys na podłodze, bez względu na jej rodzaj.
DODATKOWE
 • 3 lata gwarancji.
 • Stale dostępne na magazynie.
medale-komplet - Kopia_450
3 WARSTWOWE MALOWANIE
1

Trwałość powłoki lakierniczej ma decydujący wpływ na wygląd krzesła. W intensywnym użytkowaniu nie trudno o obicie nogi. Aby zredukować to ryzyko do minimum, w krzesłach bankietowych ALICANTE stosujemy trójwarstwowe malowanie ramy. Taka technologia daje nie tylko bardzo elegancki wygląd, ale i chroni lakier przed zarysowaniami.

DODATKOWA BELKA WZMACNIAJĄCA

Krzesła bankietowe muszą być wytrzymałe. Bezpośredni wpływ na to mają rodzaj i jakość użytych komponentów do ich produkcji. W MEXTRA standardowo używamy wysokiej jakości komponentów, a dla jeszcze lepszych efektów do krzeseł dodajemy specjalną – poprzeczną belkę wzmacniająca, która zdecydowanie wzmacnia konstrukcje krzesła, sprawiając że jest ono bardzo wytrzymałe. Mocna konstrukcja nie tylko wydłuża żywotność krzesła, ale i daje bezpieczeństwo dla Twoich gości.

3
SPRĘŻYSTE SIEDZISKO
3

W naszych krzesłach bankietowych stosujemy komfortowe i trwałe siedziska. Wykonujemy je z formowanej na gorąco pianki poliuretanowej, która nie osiada pozostając trwale wysoka i sprężysta. Jakość pianki wpływa również na trwałość tapicerki siedziska, utrzymując ją stale napiętą, bez narażenia jej na przetarcia. Takie siedzisko jest również bardzo wygodne sprawiając, że nawet wielogodzinne siedzenie jest przyjemne.