nasze e-sklepy:

Standard Line

tekst standard features standard
3 WARSTWOWE MALOWANIE
1

Trwałość powłoki lakierniczej ma decydujący wpływ na wygląd krzesła. W intensywnym użytkowaniu nie trudno o obicie nogi. Aby zredukować to ryzyko do minimum, w krzesłach bankietowych ALICANTE stosujemy trójwarstwowe malowanie ramy. Taka technologia daje nie tylko bardzo elegancki wygląd, ale i chroni lakier przed zarysowaniami.

DODATKOWA BELKA WZMACNIAJĄCA

Krzesła bankietowe muszą być wytrzymałe. Bezpośredni wpływ na to mają rodzaj i jakość użytych komponentów do ich produkcji. W MEXTRA standardowo używamy wysokiej jakości komponentów, a dla jeszcze lepszych efektów do krzeseł dodajemy specjalną – poprzeczną belkę wzmacniająca, która zdecydowanie wzmacnia konstrukcje krzesła, sprawiając że jest ono bardzo wytrzymałe. Mocna konstrukcja nie tylko wydłuża żywotność krzesła, ale i daje bezpieczeństwo dla Twoich gości.

3
SPRĘŻYSTE SIEDZISKO
3

W naszych krzesłach bankietowych stosujemy komfortowe i trwałe siedziska. Wykonujemy je z formowanej na gorąco pianki poliuretanowej, która nie osiada pozostając trwale wysoka i sprężysta. Jakość pianki wpływa również na trwałość tapicerki siedziska, utrzymując ją stale napiętą, bez narażenia jej na przetarcia. Takie siedzisko jest również bardzo wygodne sprawiając, że nawet wielogodzinne siedzenie jest przyjemne.

Czy wiesz, że...

Linia standardowa krzeseł bankietowych
Krzesła bankietowe w Standard Line to krzesła najczęściej wybierana przez naszych klientów. Projektowane przez nas krzesła ALICANTE z linii Standard, wyróżniają się solidnością i precyzją wykonania. Są wyznacznikiem jakości potwierdzonej Atestem Wytrzymałości REMODEX oraz trzy letnią gwarancją. Do wyboru w tej linii mamy osiem modeli, o uniwersalnej kolorystyce. Krzesła komponują się świetnie w każdym obiekcie restauracyjnym lub hotelowym. Krzesła są praktyczne, można je sztaplować do 18 sztuk co pomaga zaoszczędzić miejsce oraz czas.