nasze e-sklepy:
SKONFIGURUJ SWOJE KRZESŁA
ZDJĘCIA PRODUKTU:
KRZESŁA BANKIETOWE MAESTRO

Krzesła bankietowe MAESTRO to linia krzeseł produkowanych przez firmę MEXTRA GROUP w Polsce. Seria MAESTRO umożliwia wykreowanie własnego, niepowtarzalnego modelu krzesła na podstawie dostępnych wzorników kolorów ram oraz różnych rodzajów tapicerek w szerokiej kolorystyce.

Czy wiesz, że… na wytrzymałość krzesła bankietowego wpływa głównie to z jakiego profilu zostało ono wykonane? Krzesła MAESTRO z najmocniejszych profili stalowych o szerokości 20mm i grubości ścianki 1,2 mm. Takie rozwiązanie sprawia, że krzesła są bardzo mocne i stabilne – co bezpośrednio wpływa na ich trwałość i bezpieczeństwo Twoich gości.

ATUTY KRZESEŁ BANKIETOWYCH MAESTRO

– Krzesła MAESTRO jako jedyne na rynku, produkowane są w całości w Polsce. – Konfigurując własne krzesło bankietowe masz do dyspozycji 5 unikalnych kształtów. – Wybierasz spośród 600 polskich tapicerek oraz 130 lakierów – możesz być pewny, że Twoje krzesło będzie jedyne w swoim rodzaju. – Do Twojej dyspozycji oddajemy wiele dodatkowych opcji – chromowanie ramy krzesła, nadruk na tapicerce lub jej pikowanie, wykonanie krzesła w wersji trudnopalnej czy też stworzenie krzesła w dwóch kolorach! – Gotowe, skonfigurowane przez Ciebie krzesła dostarczymy pod Twoje drzwi nawet w ciągu 14 dni!

FUNKCJONALNOŚĆ

– Krzesła można sztaplować aż do 18 sztuk. Dzięki temu na niewielkiej powierzchni możesz przechowywać dużą ilość krzeseł. – Krzesła są mocne. Atesty wytrzymałości REMODEX zapewnia ich wytrzymałość do obciążenia 163 kg. – Krzesła są lekkie. Bez zmęczenia przygotujesz krzesła na kilkuset osobową salę. Praktyczny uchwyt w oparciu ułatwia trzymanie krzesła.

KONSTRUKCJA

– Mocna stalowa rama 20x20mm o najwyższej na rynku grubości ścianki, wynoszącej 1,2mm. – Dodatkowa belka wzmacniająca konstrukcję ogranicza do zera kołysanie się krzesła na boki. – Hybrydowe malowanie proszkowe ( alkidowo-epoksydowe ze specjalnym podkładem ) zapewnia niezwykłą trwałość powłoki, dzięki dodatkowym warstwom ochronnym. – Komfortowe siedzisko wykonane z nieosiadającej pianki poliuretanowej gwarantuje wygodę użytkowana przez długi czas. – Nierysujące podłogi stopki na nogach krzesła. Specjalne tworzywo nie pozostawia rys na podłodze, bez względu na jej rodzaj.

DODATKOWE

– Tylko w MEXTRA GROUP dostawa krzeseł w wybranej przez Ciebie tapicerce oraz kolorze ramy możliwa jest nawet w 14 dni! – 3 lata gwarancji. – Atest wytrzymałości REMODEX.

medale-komplet - Kopia_450
Polecane