SKONFIGURUJ SWOJE KRZESŁA
ZDJĘCIA PRODUKTU:
KRZESŁA BANKIETOWE MAESTRO

Aluminiowe krzesła MAESTRO to wyjątkowa seria krzeseł bankietowych najwyższej jakości, produkowanych przez firmę MEXTRA GROUP w Polsce. Krzesło zbudowane jest na bardzo lekkiej i wytrzymałej ramie aluminiowej o doskonałych parametrach użytkowych. Seria MAESTRO to synonim luksusu i niepowtarzalnego stylu.

Czy wiesz, że… nasze aluminiowe ramy mają ściankę profilu o grubości 2,0 mm? Taka grubość i szerokość profilu 25x25mm gwarantuje stabilność i trwałość krzesła. Dzięki temu najważniejszy element w krześle jakim jest rama zachowa swoją formę podczas długiego użytkowania i mimo regularnych obciążeń nie ulegnie deformacji.

ATUTY KRZESEŁ BANKIETOWYCH MAESTRO

– Krzesła MAESTRO jako jedyne na rynku, produkowane są w całości w Polsce. – Konfigurując własne krzesło bankietowe masz do dyspozycji 5 unikalnych kształtów. – Wybierasz spośród 600 polskich tapicerek oraz 130 lakierów – możesz być pewny, że Twoje krzesło będzie jedyne w swoim rodzaju. – Do Twojej dyspozycji oddajemy wiele dodatkowych opcji – chromowanie ramy krzesła, nadruk na tapicerce lub jej pikowanie, wykonanie krzesła w wersji trudnopalnej czy też stworzenie krzesła w dwóch kolorach! – Gotowe, skonfigurowane przez Ciebie krzesła dostarczymy pod Twoje drzwi nawet w ciągu 14 dni!

<
FUNKCJONALNOŚĆ

– Krzesła można sztaplować aż do 17 sztuk. Dzięki temu na niewielkiej powierzchni możesz przechowywać dużą ilość krzeseł. – Krzesła są mocne. Atesty wytrzymałości REMODEX zapewnia ich wytrzymałość do obciążenia 163 kg. – Krzesła są lekkie. Bez zmęczenia przygotujesz krzesła na kilkuset osobową salę. Praktyczny uchwyt w oparciu ułatwia trzymanie krzesła.

KONSTRUKCJA

– Mocna aluminiowa rama 25x25mm o najwyższej na rynku grubości ścianki, wynoszącej 2,0mm. – Hybrydowe malowanie proszkowe ( alkidowo-epoksydowe ze specjalnym podkładem ) zapewnia niezwykłą trwałość powłoki, dzięki dodatkowym warstwom ochronnym. – Komfortowe siedzisko wykonane z nieosiadającej pianki poliuretanowej gwarantuje wygodę użytkowana przez długi czas. – Nierysujące podłogi stopki na nogach krzesła. Specjalne tworzywo nie pozostawia rys na podłodze, bez względu na jej rodzaj.

DODATKOWE

– Tylko w MEXTRA GROUP dostawa krzeseł w wybranej przez Ciebie tapicerce oraz kolorze ramy możliwa jest nawet w 14 dni! – 3 lata gwarancji. – Atest wytrzymałości REMODEX.

medale-komplet - Kopia_450
Polecane