Nie bez powodu stoły składane cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród osób prywatnych, chcących stylowo i komfortowo urządzić swoje mieszkanie, jak i wśród właścicieli małych, średnich i dużych firm. Sprawdzają się one świetnie jako stoły konferencyjne, bankietowe, restauracyjne czy do gastronomii. Dlaczego? Zajmijmy się szczegółowo ich zaletami.

Prostota obsługi, uniwersalność i bezproblemowy transport

Pomimo tego, że duże, masywne stoły robią ogromne wrażenie swoją monumentalnością, nie nadają się do mniej przestronnych pomieszczeń. Potrzebują wiele miejsca, a ponadto trudno je przenosić. Często są nieporęczne i niepotrzebnie ograniczają przestrzeń użytkową. Nie do każdego pomieszczenia pasują. Prostsze i bardziej praktyczne w codziennym użytkowaniu są stoły składane. Każdy w razie potrzeby może je samodzielnie rozłożyć i złożyć za pomocą łatwego w obsłudze mechanizmu, na przykład systemu click-clack. W przypadku większej ich liczby, na przykład na sali bankietowej, można je sztaplować, to znaczy układać w stosy w specjalnie do tego przeznaczonych wózkach. Co więcej stoły składane sprawdzają się w zasadzie wszędzie. To meble uniwersalne. Nie muszą być przy tym wcale nudne! Istnieje wiele ciekawych modeli – o blatach w standardowych lub niestandardowych kształtach, wykonanych z różnych materiałów odpornych na wieloletnie użytkowanie. Prezentują się elegancko i są bezpieczne w użytkowaniu. Łatwo utrzymać je w czystości i w dobrym stanie przez wiele lat.

Gdzie kupić wysokiej jakości stoły składane?

Gdzie w takim razie szukać wysokiej jakości stoły składane ? Specjalizuje się w nich firma meblarska Mextra, która poddaje swoje produkty testom wytrzymałości. Dzięki temu mamy pewność, że zakupione przez nas stoły składane nie będą się samoczynnie składać, wytrzymają ciężar położonych na nich przedmiotów i nie ulegną łatwo uszkodzeniom. Ponadto stoły składane od tej firmy nie rysują podłogi i idealnie się do niej dopasowują. Są dostępne w wielu modnych wariantach. Zachęcamy do zapoznania się ofertą Mextra, która jest dostępna na stronie internetowej firmy. Mextra produkuje i sprzedaje klientom z całej Polski oprócz stołów składanych także krzesła konferencyjne, bankietowe czy do gastronomii oraz różne tekstylia bankietowe, na przykład pokrowce, obrusy. Zajmuje się również transportem swoich produktów. Na pierwszym miejscu stawia indywidualne potrzeby swoich kontrahentów i wysoką jakość usług.