Międzynarodowe Targi Hoteli i Restauracji INTERGASTRA 2020 to kolejna okazja do zaprezentowania naszego asortymentu na rynku europejskim. W dniach 15-19.02.2020 jesteśmy częścią tego wydarzenia, jako jeden z ponad 1400 wystawców z całego świata.

Targi w Stuttgarcie to kolejna z okazji do przedstawienia naszego asortymentu bankietowego uzupełnionego o premierowe modele krzeseł. Meble bankietowe zyskały bowiem nowych przedstawicieli w formie krzeseł ślubnych Chiavari wraz z dedykowanymi dodatkami, takimi jak poduszki czy pokrowce klasyczne.

Ważnym elementem każdego naszego stoiska są też konfiguratory stołów oraz krzeseł bankietowych. I tym razem zapraszamy naszych gości do skorzystania z dostępnych konfiguratorów i pokazujemy z jakimi możliwościami jest to związane. Dzięki temu klienci już w kilka chwil mogą stworzyć unikalne modele idealnie dopasowane do ich potrzeb zarówno jakościowych jak i pod względem designu.

Jako, że targi nadal trwają, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska 4E46 w Messe Stuttgart! Czekamy na Państwa jak zawsze z fachową pomocą przy doborze asortymentu dla branży HoReCa.

Dla tych, którzy niestety nie będą mieli możliwości pojawienia się osobiście na tegorocznej edycji targów, już dziś spieszymy z krótką fotorelacją ze stoiska Mextra.targi_022020


Data: 15.02.2020