nasze e-sklepy:

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® wraz z Targami Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® są jedną z najważniejszych imprez branży gastronomicznej i hotelarskiej w Polsce, obecne na rynku od 28 lat. Targi HORECA to prestiżowe wydarzenie o wieloletniej tradycji, które każdego roku przyciągają konkretną grupę zwiedzających. Co roku targi odwiedza ponad 15 000 gości nie tylko z Polski, ale również z Czech, Słowacji oraz Ukrainy. Goście związani są z sektorem gastronomicznym i hotelarskim, a także z branżą turystyczną, co czyni Targi HORECA idealnym źródłem do nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych.

To właśnie dlatego po raz kolejny jesteśmy częścią tego wydarzenia. Nasza obecność na targach to możliwość poznania pełnej oferty asortymentu marek związanych z meblami dla HoReCa. Stoisko zostało zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić Państwu zapoznanie się z ofertą naszych mebli bankietowych, konferencyjnych, kawiarnianych, ślubnych oraz outdoorowych i cateringowych.aktualność 1

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego standu podczas tegorocznej edycji targów. Gwarantujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru mebli dla HoReCa oraz ciekawe rozmowy na temat panujących trendów na rynku. Znajdziecie nas Państwo na stoisku A17 w hali WISŁA.

Do zobaczenia!

Data: 3.11.2021