Targi Euro Gastro już za nami! Jest nam niezmiernie miło, że przedstawiona przez nas kolekcja mebli bankietowych po raz kolejny spotykała się z tak dobrym odbiorem. Na tegorocznej edycji postanowiliśmy postawić na możliwość personalizacji produktów, a więc ich dostosowania pod konkretne oczekiwania naszych klientów. Dlatego też, na naszym stoisku mogliście Państwo znaleźć przykładowe stoły bankietowe i konferencyjne z blatami imitującymi modny w ostatnich sezonach beton oraz klasyczny drewniany look. Do Państwa wyboru pozostawiamy ponad 100 kolorów blatów, tak aby każdy z naszych klientów mógł dobrać wykończenie idealnie dopasowane do charakteru wnętrza oraz jego przeznaczenia.


Uzupełnieniem naszej kolekcji stołów był premierowy pokaz Pierwszego w Polsce konfiguratora stołów bankietowych. Dzięki temu narzędziu jesteście Państwo w stanie stworzyć swój własny, unikalny projekt, który my produkujemy nawet w 7 dni! Do Państwa wyboru pozostawiamy kształt, rozmiar, typu podstawy, kolor blatu i obrzeża oraz dodatkowe akcesoria.


WKonfigurator dostępny jest na stronie: www.k.mextra.pl
 
Już dzisiaj zapraszamy do stworzenia swoich unikalnych projektów! W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym pod numerem telefonu 531 542 542 lub mailowo: biuro@mextra.pl
 


Data: 01.04.2019