nasze e-sklepy:
Mextra promocje
Sukces w branży HoReCa to nie tylko doskonała lokalizacja, smaczne menu, wygodne i funkcjonalne pokoje czy profesjonalna obsługa. Na powodzenie każdego biznesu w branży niezwykle duży wpływ mają meble, a wśród nich stoły i krzesła. Nic w tym dziwnego, każda restauracja, kawiarnia, sala konferencyjna, bankietowa czy hotel muszą korzystać z wysokiej jakości mebli, a stoły bankietowe i wygodne krzesła do gastronomii jednoznacznie przekładają się na komfort gości. To z kolei daje pewność powracających klientów i sprzyja większej popularności biznesu. Jakie zatem powinny być stoły i krzesła do gastronomii?

Krzesła i stoły do gastronomii wizytówką biznesu

Nie da się ukryć, że meble HoReCa stanowią pierwszy element, na który zwracają uwagę nasi goście. To właśnie ich odpowiednie, wprowadzające zachęcającą atmosferę, zestawienie jest punktem decydującym o tym, czy potencjalni klienci zdecydują się wstąpić do naszej kawiarni na kawę lub podejmą decyzję o rezerwacji stolika na wieczorną kolację. Stoły i krzesła do gastronomii powinny harmonijnie łączyć ze sobą walory estetyczne oraz wyjątkową trwałość. Wybierając meble bankietowe lub restauracyjne należy koniecznie sprawdzić należy ich jakość. Wyjątkowo intensywne użytkowanie, bardzo częsty kontakt z gorącymi i ciężkimi naczyniami, a także wielokrotne przenoszenie dla rearanżacji wystroju sali – wszystko to wymusza stosowanie najwyższej jakości, trwałych mebli bankietowych gwarantujących solidność i stabilność przez lata. Meble bankietowe z kolekcji Mextra to doskonałe rozwiązanie dla branży HoReCa. Wybierając krzesła i stoły do gastronomii Mextra możecie mieć pewność najwyższej odporności na uszkodzenia oraz wyjątkowej elegancji naszych mebli.

Trwałość i bezpieczeństwo – krzesła stalowe i aluminiowe

Elegancja i niezwykła trwałość to cechy mebli, na które powinien zwrócić uwagę każdy właściciel lokalu w branży HoReCa. Świetną propozycją zarówno dla restauratorów, jak i hotelarzy czy właścicieli sal bankietowych lub domów weselnych są krzesła stalowe lub aluminiowe. Specyfika branży gastronomiczno-usługowej powoduje konieczność elastycznego podejścia do każdego klienta. Dostępne w naszej ofercie sztaplowane krzesła wykonane ze stali lub aluminium będą najkorzystniejszym rozwiązaniem. Gwarantują one wygodę użytkowania oraz możliwość łatwego i niewymagającego dużej przestrzeni magazynowej przechowywania. Krzesła stalowe i aluminiowe są niezwykle wytrzymałe, a przy tym bardzo lekkie. Możliwość zastosowania wyjątkowych dekoracji w postaci pokrowców na krzesła i innych tekstyliów bankietowych umożliwia niezwykle szybką zamianę każdej sali w wyjątkowo wytworne miejsce.

Wybierz jakość i trwałość mebli HoReCa

Decydując się na zakup mebli do branży HoReCa powinniśmy skupić się na ich najwyższej jakości i trwałości. Nie można jednak pominąć aspektu estetycznego mebli. Z tego powodu warto zdecydować się na meble bankietowe Mextra – doskonałe i trwałe propozycje dla każdego właściciela sali konferencyjnej, hotelu, restauracji czy kawiarni. Meble bankietowe Mextra charakteryzują się wyjątkową funkcjonalnością i użytecznością, nie pomijając przy tym aspektu estetycznego. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu doskonałe propozycje dla siebie. Mextra zaprasza.