Proste formy, połączenie metalowych elementów i mocnych drewnianych materiałów to charakterystyka stylu loftowego, który zagościł na dobre nie tylko w mieszkaniach, ale również w lokalach komercyjnych. Szukając niebanalnych rozwiązań i uzupełnienia wnętrza baru czy restauracji warto zwrócić uwagę właśnie na meble z tej kategorii. Mocna forma laminowanego blatu, oparta na czarnej podstawie o minimalistycznej formie to nasza najnowsza propozycja stołów bufetowych!


Ich kształt pozwoli na zastosowanie nie tylko podczas bankietów czy przyjęć okolicznościowych, ale również jako codzienne wyposażenie wnętrz gastronomicznych. Stoły BUFFET to możliwość wyboru spośród 3 dostępnych wymiarów oraz dwóch grubości blatów. Podczas urządzania przyjęć można układać stoły na wiele różnych sposobów, jednym z nich jest ułożenie w rzędzie trzech różnych wymiarów, co jest nie tylko funkcjonalne, ale także nadaje nowoczesnego i niepowtarzającego wyglądu. Modułowa konstrukcja pozwoli na sztaplowanie stołów w sytuacji kiedy nie są używane, co znacząco ogranicza przestrzeń niezbędną do ich przechowywania.


Zachęcamy do zapoznania się z ofertą stołów BUFFET https://sklep.mextra.pl/pl/174-stoly-bufetowe oraz do kontaktu z naszym Działem Handlowym.

Data: 01.09.2020