Ostatnia edycja targów HORECA GASTROFOOD w Krakowie była okazją do zaprezentowania Państwu naszej najnowszej kolekcji mebli bankietowych. Nasza oferta została rozszerzona o kolejne 10 modeli krzeseł bankietowych z 3 Linii.

Wśród nowości na rok 2020 zaprezentowaliśmy Państwu nową odsłonę dobrze znanych ekonomicznych krzeseł bankietowych – HERMAN. Tym razem prezentujemy 2 nowe modele HERMAN DELUXE, które odróżniają się od podstawowych modeli jednolitą tapicerką dostępną w dwóch kolorach: czarnym i szarym. Krzesła te zostały również wyposażone w siedzisko o grubości 6cm co zwiększa ich trwałość oraz komfort użytkowania, co jest najważniejsze podczas urządzania bankietów. Dzięki zastosowaniu jednolitej kolorystyki tapicerki, krzesła zyskały uniwersalny wygląd, który pozwala nazwać je uniwersalnymi. Zastosowana kolorystyka sprawia, że krzesła wpasują się niemal w każde wnętrze, uzupełniając je o ponadczasowy design.

Rama krzeseł bankietowych HERMAN DELUXE wykonana została ze stali o grubości ścianki 1mm, co gwarantuje wytrzymałość na obciążenie wynoszące nawet 140 kg. Krzesła można oczywiście sztaplować, co w branży HoReCa jest niewątpliwym atutem pozwalającym na ograniczenie przestrzeni magazynowej. Dzięki zastosowaniu odbojników krzesła nie ulegają uszkodzeniu podczas ich sztaplowania i przewożenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi nowościami! Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.Data: 04.12.2019