nasze e-sklepy:

Sala konferencyjna jest miejscem o charakterze reprezentacyjnym. To w niej odbywają się różnego rodzaju eventy, ale również spotkania z partnerami, kontrahentami czy pracownikami. Kluczową rolę odgrywają w takiej sali krzesła, które powinny zapewnić komfort nawet w czasie wielogodzinnych spotkań, czy szkoleń. Jakie będą odpowiednie? Świetnym, bo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem są krzesła ze sklejki.

Uniwersalne i praktyczne krzesła ze sklejki

Krzesła ze sklejki dostępne w sklepie Mextra są funkcjonalne, wygodne i lekkie, a ich przemyślana konstrukcja umożliwia sztaplowanie. W przypadku naszych produktów wrażenie robi również ich niesamowita wytrzymałość. Sama sklejka jest wielowarstwowa, osadzona na solidnej metalowej ramie. Nasze krzesła ze sklejki Lungo, mają dodatkowy atut – w oparciu znajduje się wycięcie, czyli wieszak na teczkę lub torebkę. Minimalizm jest dziś pożądany, zwłaszcza w przestrzeni biurowej. Mocną stroną oferowanych przez nas krzeseł jest ich prostota i uniwersalność. Krzesła ze sklejki Lungo bez trudu dopasujesz do każdego pomieszczenia, ponieważ nie narzucają innego stylu, ale go uzupełniają i świetnie sprawdzą się wszędzie, bez względu na charakter przestrzeni. Nasza szeroka oferta dodatkowo ułatwia podjęcie decyzji i daje wiele możliwości aranżacji – sam wzornik sklejki drewnianej to kilka różnych kolorów.

Krzesła ze sklejki od Mextra – jakość na lata

Wybór idealnego krzesła do sali konferencyjnej trzeba dobrze przemyśleć. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, które znacznie różnią się od siebie choćby jakością wykonania, czy wytrzymałością. Na naszej stronie znajdziesz wyłącznie krzesła ze sklejki o najwyższej jakości wykończenia, które bez problemu przetrwają nawet intensywne użytkowanie. Stalowa i solidna rama gwarantuje stabilność i wysoką wytrzymałość na obciążenia. Kształt oparć i siedzisk w naszych produktach został zaprojektowany tak, by zapewnić wygodę nawet w czasie długotrwałego siedzenia. Kolejną zaletą, na którą warto zwrócić uwagę, są optymalne wymiary, dostosowane do każdego użytkownika, bez względu na wagę, czy wzrost. Każdy biznes jest inny – niektóre mogą pozwolić sobie na swobodny charakter pomieszczeń biurowych (jak niektóre start-upy), ale są też takie, które muszą wpisywać się w pewien kanon (na przykład kancelarie prawne). Właśnie dlatego zadbaliśmy, by nasze krzesła ze sklejki dawały wiele możliwości aranżacji i odznaczały się ponadczasowym designem. Z naszymi produktami urządzenie funkcjonalnej i reprezentacyjnej sali konferencyjnej nie stanowi żadnego problemu, spora ilość kolorów sprawia, że bez trudu dopasujesz je do każdego pomieszczenia.

Konferencyjne krzesła ze sklejki – Lungo

Wybierając oferowane przez nas krzesła ze sklejki z pewnością otrzymasz solidny produkt, który długo będzie spełniał swoje funkcje. Od lat wyposażamy sale konferencyjne w Polsce i na świecie i właśnie to doświadczenie pozwala nam na pełne dopasowanie do oczekiwań klientów. Decydując się na naszą ofertę, możesz być pewien, że dostarczymy Ci wytrzymałe, wygodne i stylowe produkty w świetnej cenie. W razie wątpliwości – czekamy na Twój kontakt, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania mailowo, telefonicznie lub przez chat na stronie.