Stając przed koniecznością wyposażenia restauracji w odpowiednie meble musimy zdawać sobie sprawę z tego, że poza trafiającymi w gusta gości propozycjami menu, to właśnie meble restauracyjne oraz ich odpowiednia aranżacja tworzą wyjątkowy klimat i zachęcają do częstych odwiedzin lokalu. Wybór stołów do restauracji musi być dokładnie przemyślany z punktu widzenia właściciela, ale również przyszłego klienta. Jakie zatem stoły do restauracji wybierać?

Kształt i rozmiar dopasowane do wielkości i wystroju lokalu

Wybierając stoły do restauracji, niezwykle ważnym kryterium będzie ich ogólny wygląd. To, jak prezentują się stoły i krzesła do restauracji ma niezwykle ważne znaczenie dla gości. Dla restauratorów, firma Mextra przygotowała propozycje składanych stołów do restauracji umożliwiających łatwą i szybką aranżację sali dla potrzeb klientów. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy stoły do restauracji o trwałym i stabilnym stelażu stalowym. Stoły składane można łatwo sztaplować, bezpiecznie i szybko przenosić oraz magazynować. Stoły sztaplowane to doskonałe rozwiązanie, jeśli w restauracji często pojawiają się większe grupy lub organizujemy imprezy okolicznościowe. Ważny jest również wybór odpowiedniego rozmiaru oraz kształtu stołu. W restauracjach o klasycznym wystroju wyjątkowo korzystnie będą prezentowały się okrągłe stoły z odpowiednim skirtingiem. Dodadzą one elegancji i klasy każdemu wnętrzu. Mextra poleca również stoły do restauracji o kwadratowym lub prostokątnym kształcie. Niezależnie od decyzji co do kształtu, należy pamiętać, aby wybrać takie stoły do restauracji, które zagwarantują odpowiedni poziom komfortu dla gości oraz swobodne i bezpieczne przemieszczanie się obsługi kelnerskiej. W ofercie producenta znajdziecie Państwo bogaty wybór modeli, z których z pewnością wybierzecie najlepiej pasujące kształty dla Waszej restauracji.

Jakość wykonania na pierwszym miejscu

Wybór stołów do restauracji musi być poprzedzony analizą jakościową mebli. Starannie dopracowane i stworzone z dbałością o każdy detal stoły do restauracji, gwarantują stabilność oraz bezpieczeństwo. Stoły składane do restauracji Mextra posiadają opatentowany system składania, ich podstawy wykonane są w kształcie jednolitej ramy. Ponadto, blaty stołów przygotowywane są z najwyższej jakości materiałów oraz klejone metodą Glue-Jet w maszynach Holz-Her. Daje to pewność najwyższej trwałości mebli. Stoły sztaplowane Mextra przeznaczone do restauracji są lekkie, stabilne i wytrzymałe. Posiadają atest wytrzymałości Remodex, co świadczy o ich wyjątkowej jakości. Wszystkie meble, w tym stoły do restauracji od producenta Mextra są dodatkowo objęte trzyletnią gwarancją. Meble restauracyjne Mextra to najwyższa jakość i najkorzystniejsze ceny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.