Akcesoria bankietowe
Łącznik LK-2

Wysokiej klasy łącznik, montowany na stałe do krzesła bankietowego ALICANTE. Dzięki specjalnemu systemowi, możliwe jest jego całkowite ukrycie w konstrukcji krzesła, na czas gdy nie jest używany. Precyzyjne wykonanie, estetyczny wygląd oraz możliwość połączenia krzeseł w każdej chwili sprawia, że LK-2 jest idealnym rozwiązaniem dla klientów ceniących jakość i wygodę użytkowania.

metalowa klamra
Łącznik LK-1

Szybki w montażu, praktyczny łącznik do krzeseł bankietowych ALICANTE. Wykonany z odpornego na pęknięcia tworzywa, w pełni sprawdzi się na każdej konferencji. LK-1 umożliwia szybkie i estetyczne ułożenie krzeseł w stabilne rzędy, bez konieczności używania jakichkolwiek narzędzi.

czarne łaczniki
Wózek do stołów WS-1

Wózek WS-1 jest przeznaczony do transportu stołów składanych, dostępnych w naszej ofercie. Jest to solidny, metalowy wózek, którego budowa umożliwia przemieszczanie stołów o różnych kształtach i wymiarach. Gumowe, skrętne koła zapewniają komfortowe poruszanie się wózkiem, a hamulec nożny zabezpiecza go przed samoczynnym ruchem.
 
Pojemność wózka:
– 13 szt stołów prostokątnych ( ułożone poziomo )
– 8 szt stołów okrągłych ( ułożone pionowo – po 4 szt na każdy bok wózka )

wozek na stoly
Wózek do krzeseł WK-2

Wózek – platforma przeznaczony jest do przewożenia sztaplowanych krzeseł bankietowych. WK-2 ułatwia przewożenie krzeseł, jest bardzo zwrotny i stabilny.

wozek drewniany
Wózek do krzeseł WK-1

Metalowy wózek zaprojektowany przez zespół konstruktorów firmy Mextra Group służący do przewożenia krzeseł ALICANTE. Dzięki niemu można w bezpieczny i szybki sposób transportować krzesła w sztaplach. Specjalnie przednie kółko zapobiega niekontrolowanemu przewróceniu przewożonego towaru.

wózek na krzesła