Krzesła Bankietowe

Nie wszystkie krzesła są takie same. Wybierz linie krzeseł dla siebie

modele do własnej konfiguracji
modele dostępne "od ręki"

 
 

 

Czy wiesz, że...

Czyszczenie tapicerki
We wszystkich gotowych modelach naszych krzeseł zastosowaliśmy tapicerkę o podwyższonej odporności na ścieranie. Gęsty splot tapicerki powoduje że brud nie wnika w głąb tkaniny i w łatwy sposób możemy je czyścić najbardziej popularnymi środkami do czyszczenia tapicerek. Elementy tapicerowane w naszych krzesłach możemy potraktować proszkiem lub pianką do czyszczenia tapicerek.

Sztaplowanie
Krzesła bankietowe z linii Economic można sztaplować do 19 sztuk, natomiast w linii Standard i MAESTRO sztaplować można do 18. Sztaplowanie krzeseł daje niesamowity komfort w użytkowaniu, ponieważ na 1m2 możemy zmagazynować odpowiednio 76 i 72 sztuki krzeseł bankietowych. Sztaplowanie umożliwia przemieszczanie krzeseł w łatwy sposób, a dzięki naszym wózkom WK-1 lub WK-2 staję się to lekkie i komfortowe podczas pracy i konfigurowania krzeseł na sali.

Kupując u nas zyskujesz...

Na wszystkie meble bankietowe firma Mextra Group udziela gwarancji. W przypadku krzeseł z linii Economic i stołów Gerda gwarancja wynosi dwa lata. Natomiast w linii krzeseł Standard, Maestro i w stołach typu H-500, T-300, HK-800, K-200 oraz L-100 firma udziela trzy letniej gwarancji.

Potwierdzeniem trzy letniej gwarancji jest uzyskany przez firmę atest REMODEX przydzielany najlepszym produktom meblarskim. Atest REMODEX przydziela firma zewnętrzna która specjalizuje się w działalności badawczej na rzecz branży meblarskiej. Firma prowadziła kompleksowe badania potwierdzające jakość i bezpieczeństwo oferowanych wyrobów meblarskich.

Krzesła, stoły oraz tekstylia bankietowe dostarczamy własną flota pojazdów Mextra Group co wiąże się z bezpieczeństwem transportu i realizacją zamówienia na czas. Wykwalifikowani kierowcy dowiozą meble pod wskazany adres, w ustalonym wcześniej terminie. Umożliwiamy również odbiór osobisty mebli w naszych magazynach.

3 WARSTWOWE MALOWANIE
1

Trwałość powłoki lakierniczej ma decydujący wpływ na wygląd krzesła. W intensywnym użytkowaniu nie trudno o obicie nogi. Aby zredukować to ryzyko do minimum, w krzesłach bankietowych ALICANTE stosujemy trójwarstwowe malowanie ramy. Taka technologia daje nie tylko bardzo elegancki wygląd, ale i chroni lakier przed zarysowaniami.

DODATKOWA BELKA WZMACNIAJĄCA

Krzesła bankietowe muszą być wytrzymałe. Bezpośredni wpływ na to mają rodzaj i jakość użytych komponentów do ich produkcji. W MEXTRA standardowo używamy wysokiej jakości komponentów, a dla jeszcze lepszych efektów do krzeseł dodajemy specjalną – poprzeczną belkę wzmacniająca, która zdecydowanie wzmacnia konstrukcje krzesła, sprawiając że jest ono bardzo wytrzymałe. Mocna konstrukcja nie tylko wydłuża żywotność krzesła, ale i daje bezpieczeństwo dla Twoich gości.

3
SPRĘŻYSTE SIEDZISKO
3

W naszych krzesłach bankietowych stosujemy komfortowe i trwałe siedziska. Wykonujemy je z formowanej na gorąco pianki poliuretanowej, która nie osiada pozostając trwale wysoka i sprężysta. Jakość pianki wpływa również na trwałość tapicerki siedziska, utrzymując ją stale napiętą, bez narażenia jej na przetarcia. Takie siedzisko jest również bardzo wygodne sprawiając, że nawet wielogodzinne siedzenie jest przyjemne.