nasze e-sklepy:
Stoły Biesiadne

Zestawy piwne i komplety do restauracji i ogródków piwnych

Zestawy piwne to produkty znane na całym świecie ze swojego uniwersalnego zastosowania i niezwykłej wytrzymałości. Oferowane przez nas zestawy do restauracji i ogródków piwnych WOODY STRONG dostępne są w trzech najpopularniejszych wymiarach.

TABELA WYMIARÓW

WOODY STRONG 180x50 cm
 • Wymiary stołu:
  180x50x77,5 cm
 • Wymiary ławki:
  180x25x47 cm
 • Grubość blatu:
  26 mm
 • Grubość siedziska:
  28 mm
WOODY STRONG 220x50 cm
 • Wymiary stołu:
  220x50x77,5 cm
 • Wymiary ławki:
  220x25x47 cm
 • Grubość blatu:
  26 mm
 • Grubość siedziska:
  28 mm
WOODY STRONG 220x70 cm
 • Wymiary stołu:
  220x70x77,5 cm
 • Wymiary ławki:
  220x25x47 cm
 • Grubość blatu:
  26 mm
 • Grubość siedziska:
  28 mm

Najważniejszym elementem całej biesiady jest oczywiście stół, suto zastawiany najrozmaitszymi potrawami, pysznymi ciastami, słodkimi poczęstunkami i różnego rodzaju napojami. To przy nim w gronie najbliższych odbywają się gwarne rozmowy, opowiadane są żarty i odśpiewane zostają piosenki. Blat, przy którym odbywa się tętniące życiem przyjęcie, powinien bez problemu utrzymać rozłożoną na nim zastawę, pomieścić zaproszonych gości, a przy tym odznaczać się wysokimi walorami estetycznymi, odpowiednimi do okazji, jaka jest świętowana.

Solidne stoły biesiadne do lokali usługowych

Z rozwiązaniem przychodzi tu oferta stołów biesiadnych od naszej firmy. Do zaopatrzenia się w nasze wyroby serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli lokali gastronomicznych, hoteli, restauracji i innych punktów organizujących przyjęcia i rodzinne imprezy. Solidna konstrukcja naszych wyrobów zapewni bezproblemowe świętowanie, a różnorodność dostępnych kształtów i wielkości sprawi, że na blatach zmieści się wszystko, co będziemy chcieli na nich ustawić. Aby Klient mógł otrzymać wyrób dokładnie odpowiadający jego potrzebom i wyobrażeniom, stoły biesiadne z naszego asortymentu można zamówić w jednym z wielu wariantów kolorystycznych.

Ceniony dostawca mebli biesiadowych i bankietowych

Nasza firma dostarcza stoły biesiadne do obiektów usługowych z branży HoReCa w wielu krajach europejskich i nie tylko. Jesteśmy w stanie dowieźć zakupiony komplet na miejsce odbioru własnymi samochodami dostawczymi. Przed zakupem z chęcią doradzimy zaś przy wyborze odpowiedniego modelu i podsuniemy pomysły na dodatkowe rozwiązania.

Meble naszej produkcji wykorzystywane są podczas imprez odbywających się wewnątrz, jak i na zewnątrz lokalu, a także podczas eventów plenerowych. Wyposażone w prosty i łatwy w obsłudze system składania, mogą być rozkładane dopiero wtedy, kiedy przyjdzie ku temu okazja. Stoły z naszej oferty nadają się również do sztaplowania, czyli układania ich jeden na drugim, dzięki czemu przechowywanie ich nie zabiera dużej ilości miejsca w magazynie bądź na zapleczu. Jest to też bardzo wygodna opcja podczas przewożenia mebli do Klienta lub bezpośrednio na miejsce eventu.

Stoły biesiadne na wiele różnych uroczystości

Nasze meble mogą zostać wykorzystane przy rozmaitych imprezach organizowanych w lokalach działających w branży HoReCa. Doskonale nadają się na przyjęcia weselne, komunijne, rocznicowe oraz wiele innych spotkań w gronie rodziny i najbliższych znajomych. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystać je również podczas wydarzeń innego rodzaju, gdzie też potrzebna jest powierzchnia na ustawienie posiłku cateringowego dla gości, jak na przykład konferencje.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia produktów innych kategorii z naszej oferty, w tym kolekcji krzeseł do sal bankietowych, obrusów, dodatków i dekoracji. Z pomocą naszego asortymentu, w sali przyjęć lub innej przestrzeni, w której odbywa się biesiada, stworzyć można wiele pięknych aranżacji, które zachwycą zaproszonych gości.