nasze e-sklepy:
ISO

Zapewne znasz krzesła ISO – spotykasz się z nimi w poczekalniach, biurach i salach konferencyjnych. Ze względu na swoją uniwersalność stanowią idealne rozwiązanie w każdej przestrzeni, w której istotne jest zapewnienie optymalnych warunków do siedzenia. Jeśli chcesz wyposażyć własne centrum konferencyjne bądź biuro w wysokiej jakości krzesła, skorzystaj z oferty Mextra.

Krzesła konferencyjne ISO: rozwiązanie idealne!

Proponowane przez nas meble wykonane zostały z elementów stalowych oraz aluminiowych. Nadaje to konstrukcjom odpowiednią wytrzymałość. Mogą posłużyć jako wyposażenie sali konferencyjnej lub każdej innej przestrzeni, w której docelowo ma przebywać większa liczba osób. Nawet wielogodzinne przemówienia nie wprawią nikogo w dyskomfort, jeśli wyposażysz salę w krzesła ISO.

Do produkcji oferowanych mebli wykorzystano także wysokiej jakości tkaniny, którymi obito siedziska oraz oparcia. Materiał należy trwałych i odpornych na zabrudzenia. Bardzo łatwo utrzymać go w czystości – po każdym spotkaniu wystarczy przetrzeć powierzchnię, aby odzyskać właściwy wygląd. Wypełnienie ze specjalnej pianki poliuretanowej sprawia z kolei, że siedziska nie odkształcają się, nawet po wielokrotnym użyciu. Dzięki temu zyskujesz pewność, że zakup krzeseł konferencyjnych ISO to doskonała inwestycja!

Oczywiście siedziska wyprodukowane z tkaniny obiciowej to nie jedyne proponowane przez nas rozwiązania. W sprzedaży dostępne są również krzesła ISO wykonane ze sklejki osadoznej na chromowanej ramie. Z tego typu krzesłami możemy najczęściej spotkać się w szkołach i na uczelniach, na tym nie kończą się oczywiście możliwość wykorzystania prezentowanych mebli. Z powodzeniem przydadzą się jako miejsca do siedzenia w poczekalniach czy salach konferencyjnych. Ze względu na solidną konstrukcję oraz wykorzystanie wytrzymałych tworzyw drewniane krzesła ISO są trwałe i eleganckie.

Ciekawą propozycję stanowi model ISO MESH – BL – T1002 w stylowej odsłonie. Cieszy się popularnością ze względu na nowoczesne wykonanie: krzesła tego typu posiadają oparcia wykonane z wysokogatunkowej elastycznej siatki, która dopasowuje się do kształtu pleców. W ten sposób zapewniają niebywały komfort podczas siedzenia. Stalowa rama sprawia natomiast, że meble są stabilne i wytrzymałe. Oryginalny wygląd to dodatkowy walor proponowanego rozwiązania.

Meble konferencyjne ISO o uniwersalnym zastosowaniu

Meble dostępne są w kilku odsłonach kolorystycznych. Proponujemy modele zarówno w klasycznej czerni oraz granacie, jak i w wyrazistych odcieniach: czerwonym, żółtym lub zielonym. Pozwala to doprasować wyposażenie do aranżacji dowolnego wnętrza. Jeszcze jedną istotną zaletą proponowanych przez nas rozwiązań jest możliwość sztaplowania, która pozwala przechowywać krzesła konferencyjne ISO w dowolnym miejscu. Dzięki temu nie zajmują wiele przestrzeni i bez problemu można złożyć je jedno na drugim oraz sięgnąć po nie ponownie, gdy zajdzie taka potrzeba.

Krzesła produkowane są w Polsce – mamy więc pełną kontrolę nad tym, jakiego typu produkty trafiają do naszej oferty. Starannie selekcjonujemy meble, aby zaproponować wyłącznie najlepsze rozwiązania z możliwych. Siedziska, które polecamy, są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się w każdej przestrzeni, w której należy zadbać o wygodę osób w niej przebywających. Instytucje kultury, banki, przychodnie, szkoły oraz uczelnie, centra konferencyjne czy biura – nasze meble sprawdzą się znakomicie w każdym z tych miejsc.

Postaw na krzesła konferencyjne ISO od Mextra!

Ze względu na solidną konstrukcję oraz wysokiej jakości wykończenie meble tego typu są tak chętnie wybierane jako wyposażenie sal szkoleniowych, biur, poczekalni, a także pozostałych miejsc, w których istotne jest zapewnienie jak najwyższego komfortu osobom oczekującym na spotkanie. Dlatego serdecznie zachęcamy do sięgnięcia po proponowane przez nas rozwiązania i wyboru dokładnie takiego wyposażenia, dzięki któremu możliwe będzie stworzenie estetycznie zaaranżowanej i komfortowej przestrzeni.