Urządzasz kuchnię, jadalnię lub salon? A może jesteś właścicielem restauracji czy hotelu? W każdym z tych przypadków warto dobrze przemyśleć wybór odpowiednich krzeseł i stołów do gastronomii. Na rynku istnieje wiele modeli wykonanych z różnych materiałów. Czym się kierować przy kupnie?

Wytrzymałość na warunki kuchenne i codzienne użytkowanie

Meble w lokalach gastronomicznych czy w prywatnych kuchniach i jadalniach są wizytówką danej firmy czy rodziny. Powinny przy tym nie tylko estetycznie wyglądać, ale przede wszystkim sprawdzać się na co dzień. Gwarantuje to wykonanie ich z odpowiedniej jakości materiałów – odpornych na ścieranie, zabrudzenia, obicia, zarysowania czy wysoką temperaturę. W kuchni sprawdzają się najlepiej krzesła bez tapicerek łatwo dające się czyścić. Firmą, która oferuje solidne i świetnie prezentujące się krzesła do gastronomii jest Mextra.

Posiada ona kilka linii krzeseł – Economic Line, Standard Line czy Maestro Line. Do ich produkcji wykorzystuje się metal lub aluminium, które pokrywa się lakierem, co zabezpiecza przed uszkodzeniami. Mextra oferuje również wiele wzorów krzeseł i stołów drewnianych w atrakcyjnych cenach. Konstrukcja krzeseł do gastronomii tej firmy jest stabilna i jednocześnie lekka, dzięki czemu łatwo się je przenosi. Podobnie jest w przypadku stołów do gastronomii od Mextra. Stoły o różnych kształtach blatów (prostokątne, okrągłe, kwadratowe) mają mocną ramę, ale nie są ciężkie. Ponadto wyposażone są w stopki, które nie rysują powierzchni. W wielu przypadkach są to stoły składane – można je sztaplować. Ich składanie i rozkładanie jest proste, niewymagające dużej siły.

Wystrój mieszkania czy obiektu gastronomicznego

Oferowane przez Mextra stoły i krzesła do gastronomii można ciekawie łączyć z innymi meblami w kuchni, jadalni czy w sali restauracyjnej. Charakteryzują się klasycznym designem – prostym, ale efektownym, który umożliwia swobodne i bezpieczne przemieszczanie się po pomieszczeniu, w którym te meble się znajdują. Można wybierać spośród wielu kolorów obić i ram, dopasowując stoły i krzesła do kolorystyki w mieszkaniu czy w lokalu. Firma oferuje ponadto eleganckie obrusy. Decydując się na kupno stołów i krzeseł do gastronomii od Mextra, możesz je dopasować do wystroju, zgodnie z własnym gustem i upodobaniami kolorystycznymi.

Meble od certyfikowanego producenta

Zachęcamy tym samym do zapoznania się z obszerną ofertą Mextra. Firma ma duże doświadczenie w produkcji i sprzedażykrzeseł do gastronomii i stołów do gastronomii. Zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy podchodzą indywidualnie do każdego klienta. Mextra zdobyła uznanie polskich i zagranicznych kontrahentów z Polski i zagranicy. Posiada wiele certyfikatów.