Właściwy dobór mebli konferencyjnych to podstawa do stworzenia funkcjonalnego i wygodnego wnętrza. Podstawowym wyposażeniem tego typu miejsc są odpowiednie stoły i krzesła zapewniające komfort uczestnikom, którzy na takich wydarzeniach spędzają nawet kilkanaście godzin w ciągu dnia.


W naszej ofercie znajdziecie Państwo tapicerowane krzesła konferencyjne ISO dostępne w 3 wersjach kolorystycznych: czarne, ciemnoszare oraz niebieskie. Nasze krzesła charakteryzują się mocną stalową ramą malowaną proszkowo na kolor czarny. Siedzisko i oparcie wykonane zostało ze specjalnie formowanej pianki poliuretanowej, tak aby zapewnić najwyższy komfort i wytrzymałość, dzięki czemu siedziska nie odkształcają się. CO więcej, nasze krzesła ISO dają Państwu możliwość sztaplowania nawet do 12 szt., dzięki czemu kiedy nie są potrzebne zajmują bardzo mało powierzchni magazynowej.


Już teraz zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi krzesłami ISO, które możecie Państwo kupić w specjalnej promocji, w cenie 44,90zł netto!

Data: 14.06.2019