Niezwykle popularne we wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej, gabinetach, poczekalniach, szkołach i salach konferencyjnych -. krzesła ISO to wyjątkowo wygodne i praktyczne meble, które zapewniają  komfort użytkowania. Krzesła ISO to doskonałe połączenie jakości wykonania i trwałości, a także wyjątkowej uniwersalności. Oparte na stelażach stalowych lub aluminiowych, krzesła ISO dostępne są w kilku ciekawych odmianach – mogą występować jako:
  • krzesła ISO fold – wygodne, lekkie i trwałe krzesła składane,
  • krzesła konferencyjne ISO – z siedziskiem tapicerowanym tkaniną lub ekoskórą, sztaplowane do 12 sztuk,
  • krzesła konferencyjne ISO z pulpitem – przeznaczone dla użytkowników, którzy chcą wygodnie notować informacje podczas spotkania czy konferencji, sztaplowane do 12 sztuk.
Uniwersalne krzesła ISO to wyjątkowo wytrzymałe, a jednocześnie wygodne dla użytkowników meble, które gwarantują oszczędność miejsca podczas ich przechowywania. Możliwość sztaplowania czy składania krzeseł ISO pozwala przechowywać je nawet na niewielkiej przestrzeni, a dodatkowe dedykowane wózki do krzeseł ułatwiają ich szybki transport na miejsce przeznaczenia. Krzesła ISO to również stylowe propozycje dla każdej sali konferencyjnej. Krzesła ISO wyróżniają się prostą konstrukcją oraz uniwersalnością, dzięki czemu z łatwością wkomponują się w każdą przestrzeń. Staranne wykończenie i wysokiej klasy materiały odporne na zabrudzenia i uszkodzenia, powodują, że zakup takich mebli to doskonała inwestycja.

Ergonomiczne, estetyczne i wygodne krzesła ISO

Uniwersalność krzeseł ISO powoduje, że można je z łatwością stosować w każdej sali konferencyjnej. Ergonomiczny kształt pozwala wykorzystać dostępną przestrzeń do maksimum, gwarantując jednocześnie uczestnikom spotkania odpowiednią wygodę. Krzesła ISO dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, zarówno jeśli chodzi o ramę, jak i tapicerkę, co pozwala precyzyjnie dopasować krzesła do pomieszczenia konferencyjnego. Ich charakterystyczna budowa umożliwia bezpieczny transport oraz przechowywanie na niewielkiej przestrzeni. Wygodę gwarantuje wysokiej jakości siedzisko i oparcie. Krzesła ISO sprawdzą się w przypadku konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń i innych wydarzeń, podczas których chcemy zapewnić uczestnikom najwyższy komfort. Mextra zaprasza do zapoznania się z bogatym wyborem krzeseł ISO.