Wybierane do przestrzeni publicznych, szczególnie do lokali gastronomicznych krzesła powinny być ergonomiczne i wygodne. Z drugiej jednak strony oczekujemy od nich wytrzymałości i solidności. Co więcej, krzesła do gastronomii powinny współgrać z aranżacją wnętrza. Jak zatem wybrać odpowiednie krzesła do gastronomii i na jakie ich elementy zwracać największą uwagę?

Jakość wykonania i walory estetyczne

Wybierane do lokali gastronomicznych krzesła nie mogą być zwykłymi meblami, które zazwyczaj kupujemy do domu. Krzesła do gastronomii są zdecydowanie mocniej eksploatowane, w związku z czym ich wysoka trwałość jest kluczowym aspektem decydującym o wyborze. Najkorzystniejszym rozwiązaniem do gastronomii są krzesła stalowe. O ich przewadze nad innymi modelami świadczy niezaprzeczalnie wyjątkowa solidność oraz trwałość. Krzesła stalowe przeznaczone do gastronomii z oferty Mextra zbudowane są z najwyższej jakości komponentów. Wyposażone dodatkowo w wzmacniającą belkę poprzeczną, podnoszą standard trwałości i wytrzymałości. Pozwala to na dłuższe użytkowanie krzeseł do restauracji oraz gwarantuje bezpieczeństwo gości. Mextra duży nacisk kładzie również na wygląd krzeseł do gastronomii. Zdajemy sobie sprawę z intensywności wykorzystywania krzeseł w lokalach gastronomicznych, dlatego też proponujemy krzesła z trójwarstwowym malowaniem ramy. Rozwiązanie to, stosowane w krzesłach do gastronomii, pozwala przez wyjątkowo długi czas zachować ich elegancki wygląd. Siedzisko jest bez wątpienia elementem, na który uwagę zwracają wszyscy goście. Każdy bowiem chce podczas posiłku w restauracji usiąść na wygodnym krześle, aby w pełni się zrelaksować. Krzesła do gastronomii Mextra posiadają sprężyste siedziska wykonane z formowanej na gorąco pianki poliuretanowej. Najwyższa jakość wypełnienia siedziska utrzymuje również stałe napięcie tapicerki, przez co minimalizuje ryzyko przetarć. Siedziska krzeseł do gastronomii Mextra są wygodne nawet podczas wielogodzinnego siedzenia.

Najwyższa trwałość krzeseł do gastronomii Mextra

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, Mextra oferuje najwyższą jakość, solidność wykonania oraz trwałość swoich produktów. Krzesła do gastronomii Mextra charakteryzują się odpornością na zabrudzenia i zarysowania, łatwością czyszczenia, lekkością i funkcjonalnością. Możliwość łatwego sztaplowania powoduje, że krzesła stalowe Mextra łatwo się przechowuje i transportuje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą na krzesła do gastronomii. Możecie być Państwo pewni, że zarówno Wy, jak i Wasi goście będziecie zachwyceni wygodą naszych krzeseł.