Stół bankietowy GERDA

Stoły składane GERDA dostępne są w dwóch wymiarach: 180×90 cm (stół 6 osobowy) oraz 138×90 cm (stół 4 osobowy). Bezpieczeństwo i stabilność użytkowania zapewnia stelaż zamknięty (stół oparty jest na ramie) oraz system zamykania wykonany w całości z metalu (bez elementów plastikowych oraz sprężyn podatnych na zużycie lub uszkodzenie). Tanie stoły restauracyjne GERDA posiadają blaty odporne na zarysowania, dostępne w dwóch najpopularniejszych kolorach – BIAŁY ALASKA i BUK.

Wzornik Blatów:
standard

U8681 SM

standard

D381 SE

Popularne wymiary stołów GERDA
FUNKCJONALNOŚĆ

– szybkie rozkładanie dzięki zawiasowemu systemowi składania z blokadą
– stopki ze specjalnego tworzywa nie rysują podłogi
– stoły po złożeniu mają 6 cm grubości, zajmując mało miejsca po złożeniu
– specjalne gumki zabezpieczają blat czy sztaplowaniu

KONSTRUKCJA

– stelaż zamknięty (stoły oparte na ramie) gwarantujący pełną stabilność i wysoką wytrzymałość stołu na całej powierzchni blatu
– system zamykania wykonany w całości z metalu (bez elementów plastikowych bądź sprężyn podatnych na zużycie lub uszkodzenie)

DODATKOWE

– 2 LATA GWARANCJI
– STAŁA DOSTĘPNOŚĆ NA MAGAZYNIE

Realizacje
Nasza produkcja:

Magazyn komponentów

to stała dostępność 120 kolorów blatów i 600 polskich tkanin do wyboru
Naszym klientom oferujemy szeroki wybór wykończeń oferowanych produktów. Każdy stół bankietowy lub krzesło bankietowe można dopasować pod względem koloru i rodzaju użytego wykończenia.

Produkcja stołów - nowoczesne piły, najnowsze okleiniarki i profesjonalny montaż

to pewność precyzyjnego cięcia, doskonałej obróbki płyt i trwałości produktu
W produkcji mebli bankietowych używamy tylko nowych, precyzyjnych maszyn. Gwarantują one najwyższą jakość obróbki oraz szybki czas wykonania elementu. Blaty naszych stołów bankietowych oklejamy najnowszej generacji maszynami. Poza doskonałą estetyką podwyższają one wytrzymałość obrzeży stołów, co przekłada się na ich trwałość.

Produkcja krzeseł - automatyczna obróbka i staranne wykończenie konstrukcji

to kontrolowana precyzja i trwałość krzesła
Najlepsza jakość naszych krzeseł bankietowych ma swoją podstawę w maszynach, które wykorzystujemy do ich produkcji. Precyzyjne gięcie i automatyczne spawanie zdecydowanie zwiększa wytrzymałość krzeseł na obciążenia dynamiczne. Już nie musimy się ograniczać. Nowoczesna lakiernia i dostępność setek kolorów farb daje Państwu możliwość zakupienia krzeseł dokładnie takich jakie mają być. Kolor ma znaczenie.

Nasza tapicernia i szwalnia

to najwyższa jakość wykończenia i estetyka produktu
Setki tkanin, dziesiątki rodzajów wykończeń i fachowy zespół wyspecjalizowanych szwaczek i tapicerów każdego dnia tapiceruje setki krzeseł bankietowych dla naszych klientów. Tekstylia bankietowe wytwarzane w naszej szwalni są idealnie dopasowane do krzeseł i stołów z oferty. Stawiamy na kompleksowość, która w dodatku jest elegancka i praktyczna.

Dostawy własnym transportem pod drzwi Klienta

to bezpieczne pakowanie i pewna dostawa zawsze na czas
Wiemy jak ważny jest czas realizacji każdego zamówienia. Naszym klientom gwarantujemy szybką realizację zamówień oraz stałą dostępność produktów z oferty. Doświadczeni kierowcy dostarczają towar na terenie całej Europy.

Doświadczeni pracownicy

to gwarancja jakości i najlepszej obsługi Klienta
Stawiamy na profesjonalizm. Każdy z pracowników naszej firmy jest ekspertem w swojej dziedzinie. Każdego dnia dzielimy się doświadczeniem z Klientami podnosząc jakość naszych usług.
Polecane