Krzesło bankietowe HERMAN to produkt oparty na mocnej, stalowej ramie. Jest to krzesło dostępne w trzech wariantach kolorystycznych – czarne, czerwone i granatowe. Siedzisko w krześle HERMAN ma grubość 5,5 cm, a profil ramy ma wymiar 19x19mm. Gwarantuje to wygodę i stabilność podczas użytkowania. Dodatkowo rama krzesła HERMAN jest lakierowana i młotkowana, co zabezpiecza ją przed zarysowaniami.

FUNKCJONALNOŚĆ

– Krzesła można sztaplować aż do 18 sztuk. Dzięki temu na niewielkiej powierzchni możesz przechowywać dużą ilość krzeseł. – Krzesła są mocne, ich wytrzymałość to obciążenie do 140 kg. – Krzesła są lekkie. Bez zmęczenia przygotujesz krzesła na kilkuset osobową salę. Praktyczny uchwyt w oparciu ułatwia trzymanie krzesła.

KONSTRUKCJA

– Mocna stalowa rama 19x19mm, o grubosci ścianki 1,0mm – Lakierowanie proszkowe, rama młotkowana, odporna ma zarysowania – Komfortowe siedzisko o wysokości 5,5cm gwarantuje wygodę użytkowania i nieosiadanie. – Nierysujące podłogi stopki na nogach krzesła. Specjalne tworzywo nie pozostawia rys na podłodze, bez względu na jej rodzaj.

DODATKOWE

– 2 lata gwarancji. – Stale dostępne na magazynie.

Polecane